ליאת ונדר: ירדתי 15 ק"ג ו- 2 מידות בבגדים!

ליאת ונדר: ירדתי 15 ק"ג ו- 2 מידות בבגדים!

שמי ליאת ונדר (36), נשואה ואמא לשני ילדים בני 7 ו- 9.5. אני שוטרת במחוז תל אביב, מפקדת מתנדבים של בני נוער ומתגוררת בראשון לציון.

ליאת מנויה לסטודיו סי דיזנגוף מזה כשנה, לפני כן היא הייתה מנויה לסטודיו פרטי בראשון לציון, ולאחר סגירתו, היא נרשמה לחדר כושר אך עזבה במהרה כי לא התחברה למדריכות וגם השתעממה.
"ההבדל בין חדר כושר לסטודיו סי הוא הצוות. בחדר כושר לא מרגישים את היחס האישי, המענה הפרטני שכה חשוב, אין את התחושה שיש עם מי לדבר!  לעומת זאת, בסטודיו סי הצוות נותן ומקדם מוטיבציה חיובית, הנעה לפעולה! מקום של נשים המלא בהבנה והכרה, את, כלקוחה "רק צריכה לבוא" והצוות בסטודיו סי יעשו את כל השאר. דבר יפה נוסף הקיים בסטודיו סי הוא במידה ואני לא הצלחתי להגיע לאימון, הבנות בקבלה דואגות להרים אליי טלפון ולהתעניין בשלומי, חשוב להן לדעת מה קורה איתי".

אני אוהבת להתאמן אחרי שעות העבודה במשטרה, כאשר סטודיו סי נמצא במרחק הליכה. לרוב אני מתאמנת שלוש פעמים בשבוע, שיעורים כפולים של חיטוב עיצוב ואימון מחזורי.
לפי ליאת : "המדריכות כולן מעולות! התחברתי בעיקר לשלושת המדריכות: הדס ליאני, דנה ברנט ואורלי אל-חי :). הן קשובות למתאמנות אכפת להן מה קורה במהלך האימון, הן מעודדות להמשיך לבצע את התרגילים גם כאשר לא קל".

לאחר הלידות, ליאת הגיעה למשקל של 80 ק"ג, והחליטה לעשות שינוי, החלה לעשות דיאטה בכוחות עצמה!  "החלטתי לאכול נכון, שיניתי את אורח החיים שלי, הפסקתי לאכול ג'אנק הקפדתי על תזונה מאוזנת ובריאה והצלחתי להוריד 15 ק"ג ולרדת במידות הבגדים: ממידה L למידות S-M. הבנתי כי "הכל בראש שלי" ואמרתי לעצמי שאני יכולה! זה כיף לראות את התוצאות ובעיקר לקבל מחמאות. עם התזונה החדשה והנכונה, התמדתי לשלב אימונים בסטודיו סי ובעקבות ההתמדה בספורט ובדיאטה הצלחתי לשמור על איזון".

ליאת מספרת כי דרך החיים אותו אימצה, משפיעה גם על ילדיה בכך שהיא מהווה דוגמה לאימוץ הרגלי אכילה נכונים ובריאים. גם מול בעלה ליאת מחויבת על ידי כך שהם "מתחרים" על מספר האימונים שכל אחד עושה במהלך השבוע" :).

"אני מאמינה כי אם את רוצה לעשות שינוי- זה אפשרי, הכל מתחיל בראש! אכילה נכונה בשילוב ספורט הינו המפתח להצלחה"

" עשיתי שינויים חשובים בתזונה שלי ושל ילדיי, שילבתי בתפריט אוכל בריא יותר והוצאתי את מה שפחות טוב לגוף שלנו. חשוב לזכור שזה בסדר מדי פעם גם לשלב אוכל פחות בריא, כל עוד אנחנו דואגים לשמור על איזון".

איזון והתמדה – זה הסוד להצלחה שלי 

יוני 7, 2017 תגובה אחת