מירב פלקוביץ' לון: מנויה 18 שנה לסטודיו סי ואוהבת את שיטת סטודיו סי

מירב פלקוביץ' לון: מנויה 18 שנה לסטודיו סי ואוהבת את שיטת סטודיו סי

שמי מירב (50), נשואה ואמא לשניים: בן 7 ו- 8.5. עובדת בעריכת לשון ומתגוררת בנאות אפקה ב' בתל אביב.
הסיפור שלי עם סטודיו סי החל לפני 18 שנה בסטודיו סי בסניף הארבעה בת"א, ומשם "התגלגלתי" בין הסניפים השונים בעקבות מעברי דירה. היום אני מתאמנת בסטודיו סי עתידים. בנוסף, במשך 17 שנה אני משמשת כמדגימה בקורס הבסיס.

מירב מתאמנת שלוש פעמים בשבוע. "אני אוהבת בעיקר את שיעורי הפילאטיס והאיזון, כיוון שהם מעניקים לי עוצמה וכוח, הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית. במהלך השיעורים אני מרגישה שינוי פנימי וזה עושה לי טוב". מירב מספרת על שיעור איזון ייחודי של ענת אקרמן, מסטודיו סי המאה, בו התאמנה בעבר. "אף פעם לא הייתי בשיעור איזון שכזה! ענת מעבירה למתאמנות את המקצועיות רבת השנים שלה וזה נהדר". בנוסף, היא אוהבת את השיעורים של המדריכות: נורית ברק, רן פרידמן, טלי בן אהרון ונעמה פראג'. "השיעורים של נורית נהדרים ומעשירים, אני אוהבת אותה מאוד. מפעילים חזק את שרירי הגוף מבלי להרגיש את העומס. אצל רן, אני אוהבת את שיעורי הפילאטיס כי הם אותנטיים, זה סוג אחר של מאמץ".

מאז שמירב מתאמנת בסטודיו סי היא שמה לב לשינויים שחלים בה ובגופה. "לפני שהתחלתי להתאמן הייתי רזה אבל תמיד הבחנתי כי הירכיים שלי אינן חטובות וחזקות. היום, מאז שאני מנויה לסטודיו סי, הגוף שלי התחטב, נהייתה לי בטן שטוחה ושרירי בטן הראויים להערצה! אני מאמינה בשיטת סטודיו סי ואוהבת את זה! הפעילות מתמקדת בחיזוק חיטוב והארכת השרירים וזה הייחוד של סטודיו סי מכל מקום אחר".

בשנה האחרונה, מירב חלתה בסרטן השד, ובימים אלו היא נמצאת בטיפולי הקרנות אחרונים. "גם במהלך המחלה, המשכתי לבוא 2-3 פעמים בשבוע להתאמן, לפי היכולות, על מנת לשמור על הגוף, על האנרגיה, החוסן הנפשי, השתדלתי לשמור כמה שאני יכולה על שגרה".

אנחנו מאחלות למירב החלמה מהירה, בריאות, והמשיכי להתמיד ולהתאמן!  :)

מאי 4, 2017 תגובה אחת

תגובה אחת לכתבה מירב פלקוביץ' לון: מנויה 18 שנה לסטודיו סי ואוהבת את שיטת סטודיו סי

  • להשארת תגובה