אנה בורשטין: "השקיעו בעצמכן ואל תפסיקו להאמין!"

אנה בורשטין: "השקיעו בעצמכן ואל תפסיקו להאמין!"

שמי אנה (21), מתגוררת בתל אביב, אחמ"שית בסטודיו סי בסניף המאה בתל אביב, מזה שנה.

אנה מספרת כי מאז שהייתה ילדה, סבלה מעודף משקל. "הייתי ילדה עם תיאבון בריא מדי, אהבתי לאכול, לא ראיתי בספורט חלק חשוב באורח החיים שלי. יותר מזה- ריצה, טיפוס או כל סוג אחר של מאמץ פיזי היה דבר בלתי מושג, מתיש ומיותר מבחינתי".

בכיתה י"ב, כאשר אנה הגיעה למשקל של 94 ק"ג, היא הבינה כי עליה לעשות שינוי. "חברה המליצה לי על סטודיו סי והחלטתי להירשם". אנה נרשמה להתאמן בסטודיו סי אפקה לשעבר, ובנוסף ל- 12 מפגשי דיאטה אצל הדיאטנית נועה. "התהליך היה לא פשוט עבורי אך נועה הייתה סבלנית וקשובה לצרכיי. בסופם של המפגשים הצלחתי לרדת 10 ק"ג כמתוכנן. החוויה הייתה טובה מאוד. נועה עזרה לי לעשות שינוי מהותי באורח החיים". אנה מספרת כי לאחר שהסתיימו מפגשי הדיאטה, היא הרגישה כי היא רוצה להמשיך לרדת ולכן הקפידה לפעול על פי העצות והטיפים שקיבלה מנועה והצליחה להוריד עוד 20 ק"ג נוספים.
מאז עברו ארבע שנים בהם אנה ממשיכה להתמיד באימונים בסטודיו סי עתידים.

"הייתי בטוחה שלא אצליח להתמיד, וכשאתגייס לצבא אכנע לכמות השומנים הבלתי מוגבלת, אך השינוי שחל בי היה שינוי קיצוני. צורת החשיבה שלי השתנתה, וכיום אני משקיעה מחשבה רבה באורח חיים בריא, הן מבחינת תזונה והן מבחינת כושר וספורט. צלחתי טיולי שטח וטיפוס.
אני רוצה להודות לצוות סטודיו סי הנפלא. בהצלחה לכולן, השקיעו בעצמכן ואל תפסיקו להאמין!"

מאי 4, 2017 אין תגובות