שוש אורן, מתאמנת יותר מעשור בסטודיו סי: "ספורט עבורי הוא דרך חיים"

שוש אורן, מתאמנת יותר מעשור בסטודיו סי: "ספורט עבורי הוא דרך חיים"

נעים להכיר: שמי שוש אורן, בת 39, תושבת ראשון לציון, נשואה ואם לשלוש בנות ובן בני 22, 18, 16 ו-8.  כרגע איני עובדת. לפני שש שנים הוסמכתי למדריכת עיצוב ואירובי מטעם מכון וינגייט, ושאיפתי היא להדריך בעתיד באחד מסניפי רשת סטודיו סי. מאז ומתמיד אהבתי ספורט, ואף הדבקתי באהבתי זו את בתי הבכורה נורית, שהחלה לעבוד כמדריכה בסטודיו סי ונהנית מכל רגע ומהאהבה והתמיכה שהיא מקבלת.
כמי שמתאמנת באופן קבוע, אין לי ספק ששילוב של פעילות גופנית בחיי היומיום חשוב וחיוני. אני רואה את האימון כהזדמנות ליהנות מזמן שלי עם עצמי ומקצת שקט ושלווה. ואחרי האימון? זו כבר ממש תחושה ממכרת. אני מתמלאת באנרגיה ומצפה לאימון הבא.

כבר יותר מעשור שאני מנויה בסניף סטודיו סי בראשון לציון-מערב, ומתאמנת חמישה ימים בשבוע. השיעורים האהובים עליי במיוחד הם עיצוב-חיטוב ושיעורי האירובי כמו אימון מחזורי, הייט ופאוור דאנס, שבהדרכתה של קרן לביא. קרן היא מודל לחיקוי בעיניי. ראשית, אין ספק שספורט הוא דרך חיים מבחינתה ובמובן זה אני לגמרי מזדהה איתה. שנית, האופן שבו היא מדריכה יוצא דופן לטובה מבחינה מקצועית, מה גם שהיא עצמה מיוחדת ומקסימה. קרן ונשות הצוות הנפלא של סטודיו סי בסניף מעניקות לי ולנשים המגיעות להתאמן הרגשה נהדרת של בית, חום רב, אהבה ותמיכה רבה. בעיניי, יחס כזה אינו מובן מאליו.

הטיפ שלי לקוראות הבלוג: יש בכן כוח לעשות כל דבר – רק האמינו בעצמכן ואל תהססו לנסות.   

מרץ 26, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה שוש אורן, מתאמנת יותר מעשור בסטודיו סי: "ספורט עבורי הוא דרך חיים"

להשארת תגובה