רנדי גלרון: רציתי לעשות שינוי אמיתי מבפנים !

רנדי גלרון: רציתי לעשות שינוי אמיתי מבפנים !

שמי רנדי גלרון (48) נשואה ואמא לשני בנים בגילאי: 15 ו-17, מתגוררת במושב בניה (ליד יבנה). רנדי עלתה לישראל מארה"ב לבדה לפני 22 שנים כשהייתה בת 26 "הגעתי למרכז קליטה ברמת אביב ולאחר חצי שנה התחלתי לעבוד בבורסת היהלומים. במהלך עבודתי שם, נרשמתי לסטודיו סי ברמת גן". כאשר רנדי התחתנה, היא ובעלה עברו להתגורר במושב בניה ולכן עזבה את מקום עבודתה והחלה להתאמן בסטודיו סי רחובות. ב-20 שנים האחרונות, רנדי עובדת בחברת IBM בתור כתבת טכנית. "לאחר המעבר למושב, הנסיעות לרחובות הקשו עליי להתאמן. באותה תקופה גם ילדתי את שני בניי והיה לי קשה להתמיד. כשהבחנתי כי פתחו סניף במרכז קרסו ביבנה-  שמחתי כל כך ומיד נרשמתי בחזרה! חיכיתי זמן רב שיפתח סניף קרוב לביתי".

החל מהרשמתה לסטודיו סי יבנה בחודש מרץ האחרון, רנדי החלה במקביל לאימונים תכנית דיאטה אצל הדיאטנית נועה דורון אליה היא הולכת עד היום :). " נועה מלאת סבלנות, מבוקרת ומקצועית מאוד. היא בודקת את אחוזי השומן בגוף, משקל, היקפים ואת תוצאות בדיקות הדם שלי. יחדיו אנחנו מחליטות מה הכי נכון עבורי לאכול. למשל, לפני שנתיים עברתי ניתוח בלבלב ומאז הפסקתי לצרוך חלב לאחר שנועה ייעצה לי כי כנראה לקטוז אינו מתעכל אצלי בגוף בצורה טובה בעקבות הניתוח. בתחילת המפגשים, הצבנו משקל יעד אליו אני רוצה להגיע ועמדתי בו גם בפעם השלישית! כיום אני עובדת על ירידה באחוזי השומן בגוף". רנדי מאמינה שכל אחת יכולה להצליח בדיאטה כאשר קיימת הבנה ותודעה למאכלים אותם אנו מכניסות לגופנו ומחליטות לבחור באורח חיים בריא יותר ונכון- כך נצליח להתמיד ולשמור  " אין כמו ההרגשה לרדת 13 קילו ושתי מידות בבגדים! "   

רנדי מקפידה להגיע להתאמן שלוש פעמים בשבוע, שיעורים כפולים או בודדים, והיא אוהבת בעיקר את שיעורי החיטוב ועיצוב, היט, אימון לבטן שטוחה ואיזון. "אני מקפידה להתאמן בשיעורים של שרון נדב. היא משרה אווירה נינוחה ונעימה. אני יכולה לבוא עייפה ולצאת מהשיעורים של שרון עם הרגשה טובה ומלאת אנרגיות! היא מעניקה המון תשומת לב למתאמנות והיא מסתכלת על כולן ובודקת שכל אחת עושה נכון את התרגיל. יש פעמים בהם היא יכולה להעיר לאותה בחורה יותר מפעם אחת במהלך השיעור כדי לתקן את התרגיל. השיעורים שלה מאוד מגוונים, כל שיעור שונה מהשיעור הקודם".

"מאז שאני בסטודיו סי, אני מרגישה כי הגוף שלי מחוטב, מעוצב, אני מקבלת אין סוף מחמאות מחבריי לעבודה, שכנים במושב, משפחה וחברים. זאת הרגשה טובה! אני לא רציתי לעשות עוד דיאטה אלא שינוי אמתי מבפנים. היום אני מרגישה בכושר הכי טוב שהייתי אי פעם בחיי ותמיד הייתי עושה: הליכות, ריצות, ספינינג ובעבר הייתי גם מנויה לחדר כושר, אך זה לא אותו דבר! סטודיו סי מחטב יותר ונכון עבורנו. ישנם עדיין תרגילים בסטודיו סי שקשה לי לבצע אותם ולכן אני גם מתאמנת בבית. למשל כל יום לפני השינה במשך דקה אני עושה פלאנק!"

בנוסף, רנדי משתפת כי היא נשאית גן ה- BRCA ובגיל 45 היא עברה ניתוח לכריתת השחלות, מאז חל אצלה תופעות הלוואי של גיל המעבר: "כחלק מהסימפטומים, קיימת עלייה במשקל ולכן חיפשתי מקום בו אוכל להתאמן ולשמור. מכיוון וסטודיו סי הוא לנשים הרגשתי כי מצאתי את המקום בשבילי, בין כל הנשים והרקע הבריאותי שלי, הרגשתי כי זה נכון עבור הגוף שלי. הסניף שלנו מאוד איכותי, הכרתי חברות חדשות וגם חברות שלי נרשמו בזכותי. אני חושבת שלנו, כנשים, יש כוח! הרי אנחנו עושות הכל! :) לכן חשוב ואף חייב שנמצא זמן להשקיע בעצמנו. לפעמים אנחנו שוכחות אבל תמצאו זמן, זה תורם רבות לחיי המשפחה".

 

נובמבר 14, 2017 2 תגובות

2 תגובות לכתבה רנדי גלרון: רציתי לעשות שינוי אמיתי מבפנים !

  • להשארת תגובה