רותם טל: "מוזיקה מחברת בין אנשים וגם בסטודיו סי!"

רותם טל: "מוזיקה מחברת בין אנשים וגם בסטודיו סי!"

נעים להכיר: שמי רותם טל, אני בת 32, מוזיקאית ומתגוררת ברמת גן. עוד מילדות אהבתי מוזיקה, בגיל 15 לימדתי את עצמי לנגן על גיטרה והייתי מנגנת המון ושרה בבית. הייתי גם כותבת שירים, אך אז עוד לא נתתי לכתיבה חשיבות, ולכן לקח לי מעט זמן להבין מה אני עושה עם זה.
ככל שהתבגרתי, צברתי יותר ביטחון. התחלתי להופיע בברים ואחרי ההופעות קיבלתי פידבקים מהממים על השירים, אנשים שאלו איפה אפשר לשמוע את המוזיקה שלי. הבנתי שעוד אנשים יכולים ליהנות מהיצירה שלי ורציתי שתהיה המשכיות אז החלטתי להקליט אלבום. כך לפני שנתיים התחלתי לעבוד על האלבום הראשון שלי ולפני חצי שנה סיימנו לעבוד עליו. הסינגל הראשון מתוך האלבום יצא לפני חודש וחצי וקוראים לו "So much more". השיר חיובי, מעצים וכייפי. השבוע יצא סינגל שני ושמו "I Wish". השיר קצת יותר אמוציונלי ומלא בגעגוע. הסינגלים מושמעים כרגע ברדיו האזורי, אני עובדת על כך שהשיר ייכנס לתחנות הגדולות.
בארצנו ואולי בכללי קשה להתפרנס רק מיצירה, אני עובדת במקביל כמתכנתת. העבודה היא קשה אבל שווה את זה! אני עושה את מה שאני אוהבת. אני חושבת שלמוזיקה יש תפקיד חשוב בחיינו, הוא מחבר בין אנשים, מלווה אותנו ברגעים חשובים- בין אם משמחים או עצובים, גם בספורט יש לו חלק עיקרי. אי אפשר לעשות אימון בלי מוזיקה! :)

לפני עשר שנים, התחלתי להתאמן בסטודיו סי. גרתי בת"א והתאמנתי בסניפים השונים בעיר: דיזינגוף, כיכר המדינה וסטודיו סי הארבעה. הייתה תקופה שעזבתי לארה"ב לחצי שנה וכאשר חזרתי ארצה, עברתי לגור ברמת גן וחזרתי להתאמן בסטודיו סי. היום אני מתאמנת בגבעתיים. האווירה במקום מאוד חיובית וכיפית, מנהלת וצוות הסניף מקסימות וכמובן שגם צוות המדריכות!
לוח הזמנים שלי לא שגרתי בגלל המוזיקה וההופעות ולכן אני מגיעה להתאמן מתי שמתאפשר, משתדלת פעמיים-שלוש בשבוע. אין לי מדריכה קבועה, כולן באמת מאוד מקצועיות ונעימות, כיף לי להתאמן לא משנה באיזה אימון ועם מי.

המוטו שלי לחיים: "עשי את מה שאת אוהבת, ומצאי את הדרכים היצירתיות לעשות זאת. אל תיכנעי לכובד ולחובות שיש בחיים- הכל אפשרי אם רק רוצים" :). כמו סטודיו סי, אני מעריצה את הנשים שמגיעות לכאן גם כשהן אחרי יום עבודה קשה, צריכות לטפל בילדים ועוד כל מיני סיבות שבעיקרון יכלו למנוע מהן להגיע לאימון אבל הן בכל זאת בחרו להגיע ולהתאמן ואני חושבת שזה חשוב לא לוותר על המקום שלך, על עצמך.
לשמיעת השירים של רותם –
https://www.youtube.com/channel/UCr6A7PVtv0C7bf7gIeS7G7w
מוזמנות להירשם לערוץ שלה :)

למעקב אחר עדכונים על הופעות, שירים ועוד
אינסטגרם https://www.instagram.com/rotemtalmusic/
פייסבוק https://www.facebook.com/rotemtalmusic/

מרץ 5, 2019 אין תגובות

אין תגובות לכתבה רותם טל: "מוזיקה מחברת בין אנשים וגם בסטודיו סי!"

להשארת תגובה