ראיון עם כרמית שטטלנדר- מתאמנת מאז שחרורה מהצבא

ראיון עם כרמית שטטלנדר- מתאמנת מאז שחרורה מהצבא

כמה זמן את מתאמנת בסטודיו סי ובאיזה סניף?
"אני מתאמנת מאז שהשתחררתי מהצבא, גם בסניף חורב בחיפה וגם בורדיה, אני במקור חיפאית כך שאני לא צריכה לנסוע רחוק."

מהו האימון האהוב עלייך ולמה? מה את אוהבת בסטודיו סי?
"האימונים האהובים עליי הם שיעורי עיצוב וחיטוב, הם ממש נותנים את התוצאות ועוברים מאוד מהר, אבל בזמן האחרון הרשת הכניסה גם חידושים והתחלתי לאהוב גם את אימוני עיצוב דינמי ואימון מחזורי שמשולב עם זומבה".

"מה שאני אוהבת בסטודיו סי זה שהוא הפך ממש לחלק מהחיים שלי. אני מאוד אוהבת להיכנס לסניפים ולפגוש את חברות שלי, אני אוהבת גם את המדריכות. יש תחושה של "ביחד" ואני לא מחסירה אימונים.. אני מגיעה בין 3-4 פעמים בשבוע לסטודיו גם בערבים וגם בבקרים, תלוי ביום. את השבוע אני פותחת עם שיעור של טלי בסניף חורב, זה משהו שאני לא מוותרת עליו אף פעם, היא מעולה!
היא חברה מאוד טובה שלי והיא מאוד מגוונת בשיעורים ומעבירה אותם בכיף, פתאום את מסתכלת על השעון ומרגישה שהזמן עבר כל כך מהר…"

האם תוכלי לתת טיפ לחיים בריאים יותר?
"בעיקר להקשיב לגוף ולנפש. לא ללכת נגדם ולהיות אופטימיות".

כיצד את משלבת את האימונים עם הלחץ היום-יומי?
"בעבודה שלי כבר יודעים על ימים קבועים שאני נמצאת בסטודיו ולא אפסיד שיעור, זה בשגרה שלי.
אני עובדת סוציאלית ויש ימים קשים בעבודה, אבל אני לא מוותרת. צריך לקרות משהו ממש חריג וקיצוני כדי שלא אגיע".

אנקדוטה שהתרחשה בסטודיו:
"אחת המדריכות לפני כמה חודשים פנתה אליי ושאלה אם אני מסכימה להיות המדגימה שלה. זה מאוד החמיא לי ומאז אני מדגימה עבורה. כשנפתחים קורסים של מתעמלות חדשות מתקיים קורס בסיסי שבו לומדים את השיטה של סטודיו סי. בשביל שהמורה תהיה פנויה לעבור בין התלמידות ולוודא שעושים את התנועות כמו שצריך, עומדת מדגימה והן יכולות לראות איך עושים. זה מה שאני עושה עבורה ואני מאוד אוהבת את זה. בקיצור, בואו לסטודיו סי, זה כיף גדול!"

אוגוסט 9, 2015 אין תגובות