ראיון עם אסנת בנימין "אם זה לא יאתגר אותך, זה לא ישנה אותך…"

ראיון עם אסנת בנימין "אם זה לא יאתגר אותך, זה לא ישנה אותך…"

אומרים, שאם זה לא יאתגר אותך, זה לא ישנה אותך…

בשביל להבין עד כמה המשפט הזה נכון, אנחנו רוצים שתכירו את אסנת בנימין, מתעמלת בסטודיו סי הרצליה כבר יותר מ-20 שנים.
אסנת הצטרפה אלינו אחרי לידה, והחליטה לעשות מאמץ לחזור לגזרה. בתור מישהי שהגיעה בלא רקע ממשי בספורט, ומעידה על עצמה כאחת ששונאת להזיע ויכולות קואורדינטיביות ששואפות ל…פשוט לא קיימות, היא החליטה להשקיע במסלול הנוח מבחינתה של אימוני החיטוב בלבד. בהתחלה השיטה עבדה נפלא, והתוצאות לא אחרו לבוא – הבטן ירדה, הירכיים התכווצו – הכל עבד לפי התוכנית.

כן, זה השלב שמגיע ה"אבל…".
אבל… הגוף התרגל עם הזמן למסגרת ולשגרה, האתגר כבר לא היה קיים, ולאט לאט אסנת הרגישה כי היא שוב מתחילה לאבד את כל מה שעבדה עליו במהלך השנים.
בשנה האחרונה היא החליטה להסיר את המחסומים, ו"לקחת את עצמה בידיים" פעם נוספת, והפעם – עם אתגר גדול הרבה יותר! זה התחיל עם תכנית תזונה מסודרת אצל דיאטנית, והמשיך בלעשות את מה שכל כך התרחקה ממנו – הצטרפה לאימון זומבה, היט, אירובי… את הזיעה היא קיבלה באהבה ועל הקורדינציה היא עבדה וסיגלה, וכך, היום, אחרי שנה של פעילות אינטנסיבית (שאגב כוללת 4-5 פעמים בשבוע בסטודיו סי ולעתים גם אימונים כפולים), אנחנו רוצות לפרגן בענק על המהפך שהצליחה לעשות, וכמו שאסנת אומרת – "הגוף שלי בן 50, ואני מסתכלת עליו ומרגישה בת 20!" – כאבי הגבי נעלמו, שיווי המשקל והגמישות חזרו והכי כיף… כמובן המחמאות!

כל הכבוד על כוח הרצון, על הנחישות ועל כל כך הרבה תכונות נוספות – את מודל לחיקוי עבורנו. תודה!

נובמבר 22, 2015 אין תגובות

אין תגובות לכתבה ראיון עם אסנת בנימין "אם זה לא יאתגר אותך, זה לא ישנה אותך…"

להשארת תגובה