קלרה שמורק: "בזכות סטודיו סי אני מצליחה לשלב קריירה, משפחה ועשייה ציבורית.. "

קלרה שמורק: "בזכות סטודיו סי אני מצליחה לשלב קריירה, משפחה ועשייה ציבורית.. "

בס"ד

היי נעים להכיר! שמי קלרה שמורק עורכת דין ומגשרת פעילה ציבורית חברתית.
אני נשואה לישראל ואמא לשישה ילדים מקסימים ובוגרים. מזה שנים רבות אני מתאמנת בסטודיו סי ובמקביל מנהלת משרדי עורכי דין במספר סניפים במרכז הארץ.

את הבוקר שלי אני מתחילה בסטודיו סי. האימון נותן לי כוחות ואנרגיות לכל היום. אני צריכה אנרגיות כדי לנהל את המשרד על כל סניפיו. כעורכת דין, אני מציעה ללקוחות משרדינו טיפול מקצועי ודיסקרטי בנושאים משפטיים אזרחיים. אני מנהלת צוות עורכי דין בעלי ידע וניסיון משפטי רב וחשוב לי, שהם יהיו מקצועיים.
במהלך השנים ובמקביל לפעילותי הספורטיבית בסטודיו סי, עסקתי בחינוך, סיימתי תואר ראשון ושני בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן, הוכשרתי כמגשרת ויועצת ארגונית מטעם אוני' בר אילן. הידע והניסיון הרב שצברתי הביאו אותי לבניית אסטרטגיית פעולה ייחודית כך שכל עניין משפטי, כולל הרכבת צוותי פעולה לכל תיק, תוך ניתוח ואבחון דרכי הפעולה האפשריות, בניסיון להפיק את ההצלחה המרבית בכל תיק.
בסטודיו סי אני מגלה עוד ועוד נשים אשר אינן מודעות לזכויותיהן, במשך הדקות שאני ממתינה לפני תחילת השיעור עוברות עלי במינגלינג בין הנשים. הן מתייעצות איתי ומבקשות טיפים שונים בתחומי המשפט השונים.
חשוב לי לתת מענה לכל התושבים: נשים, גברים, נכים ובעלי מוגבלויות,  בתחומים השונים. לכן, בצוות משרדי עורכי הדין המתמחים בתחומי המשפט השונים ומספקים מענה שוטף לתושבים בנושאים כגון: רכישת, מכירת והשכרת דירות; תאונות דרכים רשלנות רפואית, דיני עבודה, ביטוח לאומי, ועדות רפואיות, דיני משפחה, גירושין, צוואות, ירושות, הוצאה לפועל וייצוג בוועדות בבתי משפט.
אני נהנית מאוד לייצג לקוחות ומאז הסמכתי, צברתי הצלחות משפטיות רבות, לרבות פתרונן של בעיות מורכבות ובכך אני גאה מאוד.

ההכרות שלי עם סטודיו סי החלה בעבר הרחוק, בהיותי מורה, רכזת פרויקטים קהילתיים. עת יצאתי לשנת שבתון, בחרתי במסגרת לימודי הרשות להתעמל בסטודיו סי ומאז ועד היום אנו קשורים יחד בעבותות של ברזל. את לימודי התואר הראשון במשפטים עשיתי בין האימונים בסטודיו סי. למבחני לשכת עורכי הדין המאתגרים, למדתי בתוך סניף סטודיו סי בחולון. הייתי מגיעה בריצה לסטודיו סי, מתעמלת, לומדת שעה וממשיכה לעוד אימון בסטודיו.
במשך שנים רבות אני פעילה ציבורית חברתית, יוזמת ופועלת לטובת הציבור, דבר שמתבטא גם בסטודיו סי. אני מהווה אוזן קשבת לצרכיי כלל הנשים, אני יודעת לקלוט מסרים בין השורות ולהתייחס למצוקות של נשים חלשות בחברה. מתוך כך, עולות פעמים רבות סוגיות משפטיות הנוגעות להתנהלות מוסדות ורשויות, שאז אני פועלת לשינוי נהלים, חוקים ותקנות. ניסיון העבר שלי בעבודתי במחלקה משפטית ברשות עירונית ובפרקליטות תל אביב,  מביא לכך שיש לי הכרות רבה ועמוקה עם מוסדות ממשלתיים.

גדלתי בדרום תל אביב למשפחה ברוכת ילדים ולהורים עולים חדשים. המוטו המרכזי בחיי הוא כי "אין דבר העומד בפני הרצון!" כך, התוודעתי למצוקות של אוכלוסיות חלשות ומוחלשות. למדתי להכיר, להתמודד, להעצים ולהתעצם. מתוך כך, חשוב לי לתרום לאזרחים ולכן הפעילויות הציבורית שלי, כולן מגיעות מקושי או חוסר שאני רואה בחברה שמסביב ואני פועלת להשלים ולתקן אותן. למשל: קידום זכויות נכים ובעלי מוגבלויות וקשישים ב "מרכז אתאל", מוניתי לראש ועדת חוקה וזכויות מורים בהסתדרות המורים, יו"ר קבוצת צעירי פתח תקוה והסביבה ועוד. כמו כן ייסדתי מספר מיזמים כמו "עזרה ליולדת" (המעניק תמיכה רגשית, כלכלית וחברתית ליולדות ולבני המשפחה), הובלת ארגוני נשים למיצוי זכויות, גמ"חים לעזרה למשפחות ולנשים ללא קשר למצב כלכלי, כגון: גמ"ח שמלות ערב,  גמ"ח "קח ותן", פרויקטים בנושאי קבלת שבת.
אני שמחה לציין כי פעילותי הציבורית בקהילה הפכה להיות מודל לחיקוי, כך שכל עובדי משרדי תורמים שעתים בשבוע לקהילה.

פעמים רבות אנשים שואלים אותי, איך יש לך זמן ואיך את מצליחה לשלב בין קריירה מצליחה לבית משפחה וסטודיו סי?
אני מאמינה בכוחה של האישה, חשוב מאוד שהאישה תהיה חזקה. החוזק ובעוצמה נבנים ע"י טיפוח  עצמי, ודאגה לבריאותינו הגופנית והנפשית. ברגע שהאישה נמצאת במקום טוב, פיזית ורגשית, אז הכל זורם; יש לה מוטיבציה להיות אמא ב- 100 אחוז משרה, לנהל משרד, להיות ספורטאית, ולהיות פעילה ציבורית. ההתנדבות והפעילות הציבורית בכל תחומי החיים מפתחת יצירתיות במחשבה , כך אני מצליחה לפתור בעיות בצורה יצירתית, שאחרים לא חושבים עליהם.
אני מתאמנת בסניף אם המושבות ונהנית מהמאמנות המקצועיות. כל אחת בדרכה מחזקת את שרירינו בצורה מיוחדת ולכן, אני אוהבת לשלב באימונים. נהנית מאימוני  עיצוב, זומבה, אימון מחזורי.
במהלך השנים ניסיתי כל מיני מכוני ספורט, תמיד חזרתי לסטודיו סי. סטודיו סי מתאים לי כבת הציבור הדתי. הפעילות היא לנשים בלבד והמדריכות מקצועיות. אני מגיעה לדיונים וישיבות במקומות שונים בארץ ואני תמיד יכולה לקפוץ לאימון ולהתעמל בסניף בקרבת מקום וזה יתרון גדול מאוד עבורי.

אני נהנית מאוד מהאימונים המקצועיים של רויטל, מאמנת בכירה, שמתאימה לכל קבוצה את הרמה שמתאימה לה. מה שמיוחד בה שהיא מתאימה את המוסיקה והאימון לכל חג ומשלבת בצורה יצירתית את מאפייני החג באימון עצמו. אני נהנית מאימוני הזומבה בהנחייתה ומהחיוך שמלווה אותה בכל אימון וביחס האישי.
בנוסף, אני מגיעה במיוחד לאימונים הכפולים של שירה בגיזדה שהייתה עד היום בסניף אם המושבות ועברה לראש העין. היא מדריכה מקצועית , כיף להגיע לאימונים בהדרכתה ואני נהנית ממש מכל רגע! האימון חזק, אפקטיבי, מרגישים שעובדים אבל לא מרגישים שהזמן עובר. אימון לאימון ניתן לראות את השיפור וחיזוק העצמות. שירה עונה לכל שאלה, מתייחסת לכל בקשה בחיוך ואהבה,דואגת לכל אחת ואחת בקבוצה שתעשה את התרגיל בצורה טובה ומדויקת.
כמנהלת משרד, אני חושבת שמנהלת היא דמות חשובה שמעצבת את סניף כולו. צוות סטודיו סי באם המושבות התברך במנהלת מדהימה שנותנת יחס אישי, מקשיבה לכל אחת בחיוך והבנה, פותרת בשמחה כל בעיה שצצה. היא מאוד יצירתית, מצרפת מחשבה למעשה ומדהים לראות את הקשר המיוחד שנוצר בינה לבין האחמ"שיות ולבין הנשים בסניף והכל לטובת המתאמנות. אציין גם מחמאות לצוות האחמ"שיות שתמיד מחייכות, ושמחות לראות אותנו כל בוקר מחדש.

סטודיו סי הוא לא רק מקום בו אני מתאמנת, הוא גם בית, שתמך בי וחיזק בתקופות מאתגרות שלמד איתי למבחנים, שנותן לי אנרגיות לכל היום ומחזק את הגוף והנפש שלי.

בזכות סטודיו סי אני מצליחה לשלב קריירה, משפחה ועשייה ציבורית..

צילום: מיטל אזולאי

אפריל 15, 2019 אין תגובות

אין תגובות לכתבה קלרה שמורק: "בזכות סטודיו סי אני מצליחה לשלב קריירה, משפחה ועשייה ציבורית.. "

להשארת תגובה