פנינה שטראוס-לוי: "בסטודיו סי אני רואה תוצאות!"

פנינה שטראוס-לוי: "בסטודיו סי אני רואה תוצאות!"

נעים להכיר: שמי פנינה שטראוס-לוי, בת 43, תושבת מזכרת בתיה, נשואה לחיים ואמא לשתי בנות בגילאי 16 ו- 2.5.
בבעלותי חברה ששמה "שטראוס-לוי בע"מ", העוסקת במתן שירותי ייעוץ, ניהול ופיקוח עבור מחקרים קליניים של תרופות לחברות בכל העולם.
להחלטה על הקמת חברה משלי ויציאה לדרך עצמאית הגעתי לאחר כמעט 20 שנות ניסיון שצברתי בתעשיית התרופות, בין השאר כסמנכ"לית בתחום הקליני, ה-IP והרגולציה בחברות התרופות הבינלאומיות.
לצד העבודה וחיי המשפחה, אני מפנה זמן ייעודי ביומן לשילוב אימונים בסטודיו סי. אני מנויה כבר כ- 6 שנים (עם הפסקות עקב הריון ולידה) ולאחרונה הצטרפתי לסניף יבנה. כיום עושה מאמץ להתאמן לפחות פעמיים-שלוש בשבוע. אני אוהבת את אימוני הכוח כמו פילאטיס ועיצוב וחיטוב, העובדים על חיזוק הגוף. האימונים מאוד מהנים והכי חשוב הוא שאני רואה תוצאות ומרגישה טוב יותר.
מאז שאני מתאמנת בקביעות, הצוואר שלי הפסיק להיתפס בבקרים. בעיקר, אני מרגישה שהגוף שלי מקבל את מה שהוא צריך. במהלך היום, ובמיוחד לאלו היושבים ליד מחשב רוב הזמן, הגוף שלנו לא פעיל באופן מלא וגם לא מפעיל את רוב השרירים ולכן פעילות ספורטיבית מדויקת וייעודית מעניקה לו את הצורך הזה להמשך פעילות תקינה.

מעבר לכיף שבאימונים, מאוד נהנית מהצוות החם והמקצועי, המנהלת ורד והמדריכות אפרת וגלית. הסניף נראה מדהים, תמיד נקי ומסודר, ונראה שהן עובדות קשה כדי להעניק למתאמנות רמה מאוד גבוהה של שירות בסניף – זה לא מובן מאליו. בנוסף, כפי שנאמר, המדריכות מאוד מקצועיות והתרגילים והמתיחות באימונים תמיד מדויקים ונכונים.
האני מאמין שלי הוא איזון בכל תחום בחיים: באימונים, בתזונה, בעבודה, בשעות הפנאי. חשוב שנתנהל באופן מאוזן ולא קיצוני בשום תחום בחיים. ברגע שנגיע לאיזון, גם אם הוא לא יהיה תמיד מדויק, נהנה מאיכות חיים ונהיה מאושרות. אישית, אני משתדלת לאזן בין חיי העבודה שלי, שנמצאים בתל אביב ופארק המדע, לבין חיי המשפחה והאימונים שמתקיימים במזכרת בתיה וביבנה. וזה אפשרי! אם רוצים מספיק, מוצאים את השילוב הנכון – כל אחת ומה שמתאים לה.

בהצלחה לכולן ותודה לצוות של סניף יבנה.
 

יוני 4, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה פנינה שטראוס-לוי: "בסטודיו סי אני רואה תוצאות!"

להשארת תגובה