ענבל שומרוני בן טאטא: סטודיו סי מהווה עבורי בסיס מרכזי בחיי

ענבל שומרוני בן טאטא: סטודיו סי מהווה עבורי בסיס מרכזי בחיי

שמי ענבל שומרוני בן טאטא (36), נשואה ואמא לילד בן שנתיים, מעצבת ובעלת מותג תכשיטים, מתגוררת בהוד השרון. "לפני כשנה וחצי השקתי את המותג שלי מחדש עם מיתוג, אתר וקולקציות תכשיטים חדשות. אני מאמינה שלא צריך הרבה כדי להרגיש יפה ולהפוך את החיים שלנו ליפים יותר (הבסיס לזה כבר נמצא בנו). התכשיטים בעיני הם התוספת הקטנה שעוזרת לנו לעשות את זה. כל קולקציית תכשיטים היא שונה מעט אבל תמיד הקו המשותף להן הוא האופי העדין והמינימליסטי וההשראות שנלקחות בעיקר מעולם הטבע, שהוא בעיני מסתורי וקסום".

ב-20 שנה האחרונות, סטודיו סי מלווה אותי בכל שלבי חיי, בין אם על ידי תהליך דיאטה רציני, ובזמן ההיריון כשהיה חשוב לי לשמור על כושר גופני. הכרתי את סטודיו סי מכל כיוון אפשרי כמעט, גם כעובדת וגם כלקוחה, חוויתי את מגוון החוגים והתעמלתי בכמה סניפים שונים. סיפור האהבה שלי עם סטודיו סי התחיל כשהייתי בת 17. אמא שלי, שהתעמלה בסטודיו סי כפר סבא (ועד היום מנויה) שמעה כי מנהלת הסניף חיפשה אחראית משמרת וכך בחופשת הקיץ, בין כיתה יא' ל- יב', התחלתי לעבוד בסטודיו סי כפר סבא שנמשכה כל שנתי האחרונה בתיכון וגם לאחר מכן, עד גיוסי לצבא. בתקופה זו, בסניף כפר סבא הישן, למדתי להכיר את סטודיו סי מקרוב, עברתי את הקורס הבסיסי, התעמלתי, ומידי פעם בבקרים שימשתי גם כבייביסיטר. אחרי הפסקה של כמה שנים, בהן הייתי בצבא ובלימודים, חזרתי להתעמל בסניף כפר סבא החדש, עיר מגורי.

כמה שנים לאחר מכן עברתי לגור בתל אביב, שם התעמלתי בשלושה סניפים שונים של סטודיו סי (עקב מעבר דירות). בתקופה זו, היה לי חשוב למצוא דירה במרחק הליכה מסניף של סטודיו סי כדי שלא אצטרך להפסיק להתעמל. כשהתעמלתי בסטודיו סי המאה, התחלתי תהליך של דיאטה אצל דיאטנית הסניף, קרן הוד, וירדתי 12 ק"ג במשך כחצי שנה. הדיאטה היוותה עבורי תהליך לימודי שבו ביצעתי בפשטות את ה"משימות" שקרן נתנה לי ושילבתי זאת עם פעילות גופנית, שכללה פעילות אירובית רבה (אימון מחזורי בעיקר). במהלך הדיאטה למדתי מהו התפריט היומי המומלץ עבורי, כמה והיכן ניתן לסטות ממנו מידי פעם והוא עזר לי לשמור על המשקל החדש שליווה אותי לאורך שנים רבות (עד שנכנסתי להריון). תהליך הדיאטה היה עבורי שלב מכריע בחיים, הוא לימד אותי על עצמי והעלה לי את הביטחון.

כאשר נכנסתי להריון, המשכתי להתעמל עד חודש שמיני! כשלושה חודשים אחרי הלידה חזרתי להתעמל, ועקב מעבר דירה להוד השרון, התחלתי להתעמל בסטודיו סי בעיר, שם אני מתעמלת עד היום. "מאז שהפכתי לאמא, שילוב פעילות גופנית באופן קבוע, כפי שהייתי רגילה תמיד, הפך לאתגר לא קטן. אני משתדלת לתכנן כל שבוע חדש מראש, ולפי הלו"ז שלי אני מתכננת מתי אגיע להתאמן".

סטודיו סי מהווה בסיס מרכזי בחיי. כל עוד יש לי מנוי אני יודעת שיש לי שגרה של פעילות גופנית שמלווה אותי ושומרת עליי. אני מאוד נהנית מהאופי הנשי של המקום, בכל סניף שהייתי הכרתי נשים חדשות ומעניינות. אני מרגישה שיש ייחודיות לסטודיו סי בכך שהוא משתנה ומתעדכן עם הזמן. הפעילות בסטודיו סי הפכה להיות מגוונת מאוד עם השנים, ואני מאוד אוהבת לשלב את שיעורי חיטוב עם שיעורים ארוביים כמו אימון מחזורי וזומבה. ולפעמים להתאים את השיעור למצב הרוח.

המלצתי לנשים הקוראות את הבלוג- אורח חיים הוא אינדיבידואלי, לכן חשוב מאוד ללמוד ולהבין מה נכון לכל אחת כדי לשמור על אורח חיים בריא ומאושר. כדאי לנסות ולהבין מה המינונים הנכונים לך מבחינת תזונה, פעילות גופנית ושילוב של פעילויות שעושות לך טוב על הלב.

 

 

*התכשיטים של ענבל נמכרים בעיקר בחנות אונליין באתר: www.inbaldesigns.com, אפשר גם למצוא את התכשיטים ב'קוואטרו' – רחוב רבי פנחס 4, תל אביב-יפו.

אוגוסט 29, 2017 אין תגובות

אין תגובות לכתבה ענבל שומרוני בן טאטא: סטודיו סי מהווה עבורי בסיס מרכזי בחיי

להשארת תגובה