ענבל אשכר: "חזרתי למשקל ששקלתי מלפני ההריונות של שלושת ילדיי"

ענבל אשכר: "חזרתי למשקל ששקלתי מלפני ההריונות של שלושת ילדיי"

שמי ענבל אשכר (41), נשואה ואמא לשלושה ילדים: איתי (12), אלה (9) ואביב (5), כרגע איני עובדת. בנוסף לאימונים בסטודיו סי אני מקפידה על הליכות בערבים ובשנתיים האחרונות, התחלתי לרקוד פלמנקו וג'אז. הריקוד מפעיל אצלי שרירים שאני לא משתמשת בהם במהלך האימונים ואני אוהבת את זה.
ענבל מנויה לסטודיו סי 6 שנים (בהפסקות). תחילה היא נרשמה לאחר לידתה של בתה האמצעית, ולאחר שלוש שנים נאלצה להפסיק את המנוי עקב הצטרפותה אל בעלה בשליחות מטעם העבודה בחו"ל. "תמיד ידעתי שאחזור להתאמן בסטודיו סי- ואכן כשחזרנו נרשמתי שוב". היום, ענבל מתאמנת בסטודיו סי רעננה, פעמיים בשבוע, בעיקר אוהבת ללכת לשיעורי החיטוב ועיצוב. "סטודיו סי רעננה מאוד נחמד, יש אווירה נעימה, החל מהצוות ומנהלת הסניף ליבת, ועד המדריכות שכולן מעולות, מקצועיות, מבינות, קשובות ומתאימות תרגיל חלופי במידת הצורך. למרות שאת מתאמנת בקבוצה האימון מרגיש מאוד אישי".  אני התחברתי למדריכה טלי פרידמן פודר: "לפני שהכרתי את טלי, לא ממש אהבתי להתאמן באימונים עם אביזרים ובזכותה היום אני אוהבת! בייחוד עם הפיטבול והגליל השחור החדש".

כשענבל חזרה מהשליחות והייתה מעוניינת להוריד את המשקל העודף, נרשמה לשירותי הדיאטה של סטודיו סי רעננה, אצל הדיאטנית אביטל רוזן צוויקל "כאשר התחלתי את הדיאטה, הגעתי לאביטל עם משקל שיא של 104 ק"ג ולאחר פעילות של תזונה נכונה, התעמלות, וחשיבה מחדש על האוכל,
ירדתי 18 ק"ג. היום אני שוקלת 86 ק"ג, וירדתי בהיקפים בין 20-25 ס"מ !! אביטל מאד קשובה, התאימה את עצמה אליי :) התפריט היה בנוי כך שאוכל להתמיד ולאכול נכון, לפי לוח הזמנים היומי-יומי שלי. בשונה משאר הדיאטות, לא הרגשתי שאני בדיאטה אלא הרגשתי כי אני אוכלת את אותו דבר- רק בצורה מבוקרת יותר. היום אני אוכלת בהרגשה נינוחה יותר, אורח החיים שלי השתנה לטובה- זה הפך להיות חלק מממני בשוטף. בייחוד כיף לי לקנות בגדים חדשים וללבוש בגדים ישנים מלפני 10 שנים!! אני ממשיכה לשמור ולהתמיד בתזונה, ומקפידה על פעילות גופנית. בזכות אביטל, אני מרגישה טוב עם עצמי מבפנים ומבחוץ, אני שמחה שעשיתי את השינוי!"
ענבל מספרת כי לאחר השינוי שחוותה בזכות הדיאטה של סטודיו סי, בעלה נרשם למפגשים אצל אביטל בסטודיו סי רעננה: "הוא התחיל לפני שלושה חודשים וכבר ירד 6 קילו! השינוי שעשיתי באורח החיים שלי ללא ספק השפיע על כל הסובבים בבית".

"הנוחות בסטודיו סי הינה- שהמקום יכול להתאים לכל אישה! סטודיו סי רעננה מאוד משפחתי, מחבק ואפשר למצוא מגוון רחב של חוגים- מי שאוהבת לעלות דופק, לשרוף שומנים ועוד… יש המון שיעורי אירובי, לעומת זאת מי שפחות אוהבת אירובי יש שיעורי חיטוב ועיצוב פילאטיס ועוד. כלומר כל אחת יכולה למצוא את האימון שמתאים לה.

"כדי שתצליחי להתמיד את צריכה למצוא את השילוב שיגרום לך להתמיד. ולפי דעתי סטודיו סי מעניק זאת! מי שאוהבת להתאמן בבוקר או בערב יכולה למצוא מגוון רחב של אימונים ובשעות מאוד נוחות".

 

יולי 12, 2017 אין תגובות

אין תגובות לכתבה ענבל אשכר: "חזרתי למשקל ששקלתי מלפני ההריונות של שלושת ילדיי"

להשארת תגובה