עדי אמיתי: "סטודיו סי – תרפיה לגוף ולנפש"

עדי אמיתי: "סטודיו סי – תרפיה לגוף ולנפש"

נעים להכיר: שמי עדי אמיתי, בת 26 מרמת גן ותקציבאית במשרד פרסום בתל אביב. העבודה במשרד פרסום היא מאוד אינטנסיבית, מאתגרת וכרוכה בשעות עבודה רבות. לא אחת אני שבה הביתה אחרי השעה 23:00.
ובכל זאת, אני מפנה זמן לאימונים בסטודיו סי ולטיפוח אורח חיים בריא יותר.  יש לי סוכרת נעורים, והחלטתי שאני רוצה לשמור על מדדי הסוכר מאוזנים ונמוכים כדי שאוכל להזריק כמה שפחות אינסולין. ברגע שהצבתי לעצמי את היעד הזה, התחלתי להרגיש טוב יותר עם הגוף שלי שהפך עם הזמן לאסוף, מוצק וחזק יותר.
מאז שהתחלתי להתמיד באימונים השלתי ממשקלי 18 ק"ג. לא התחלתי תהליך של דיאטה, אלא הקשבתי לגוף שלי ולצרכים שלו. אני מתאמנת בסניף סטודיו סי ברמת גן כשלוש שנים, פעמיים-שלוש בשבוע. אני אוהבת את אימוני האירובי כמו זומבה והיט, ואת אימון העיצוב והחיטוב של המדריכות שרון נחום וקירה גולד. שתיהן עזרו לי מאוד לרדת במשקל באמצעות התמיכה והאהדה שלהן. גם המדריכות ספיר פלוטניקוב ואורית קוספל מקסימות, כיף לי להגיע לשיעורים שלהן.

סטודיו סי עבורי זה בית ומשפחה. הגעתי לראשונה לסטודיו סי בזכות אמי שהפתיעה אותי עם מנוי כמתנה. תחילה התנגדתי, לא רציתי להתאמן.
אך מהרגע שבו התחלתי להתאמן, התאהבתי! צוות הסניף שבו אני מתאמנת מעניק יחס חם, כולן מכירות את כולן והפכנו לסניף של חברות. בנוסף, הקשר האישי שנרקם עם המדריכות תורם מאוד לאווירה באימונים בכלל, ולהשגת תוצאות בפרט.
האימונים מאפשרים לי להשתחרר מהלחץ ומהטירוף שבהם אני נמצאת במהלך היום, זו התרפיה שלי לגוף ולנפש. סטודיו סי הפך להיות חלק משגרת היומיום עבורי, כמו שתיית מים.

ההמלצה שלי לנשים שקוראות את הבלוג היא שאם החלטתן לשנות את אורח החיים שלכן לבריא יותר  – הכי חשוב הוא שתעשו זאת מרצון ומהלב. נכנסתן לתהליך? אל תתייחסו לשינוי כאל דיאטה, אלא כאל יעד שאתן יכולות להגשים. האמינו בעצמכן שאתן מסוגלות לפרוץ גבולות ולהשיג את המטרות והיעדים שאתן מציבות לעצמכן – ותראו שזה יקרה!

 

 

 

 

 

יוני 18, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה עדי אמיתי: "סטודיו סי – תרפיה לגוף ולנפש"

להשארת תגובה