עדי אולמרט:  "90 דקות בשבוע הן הכוח המניע"

עדי אולמרט: "90 דקות בשבוע הן הכוח המניע"

שמי עדי אולמרט (41), עו"ד, אמא לשלושה ילדים בגילאי: 11.5, 9.5 ו- 5, מתגוררת בהרצליה. עובדת באוניברסיטת תל אביב בתור סמנכ"לית גיוס משאבים. עדי מגיל צעיר נמצאת בכושר גופני, כבר מגיל 6 החלה לרקוד בסטודיו מקצועי למחול בו רקדה 10 שנים אשר במסגרתו הופיעה בפסטיגלים.

למעלה מעשור שהיא מנויה בסטודיו סי. תחילה היא הייתה מתאמנת בסטודיו סי גבעתיים עד שעברה להרצליה והחלה להתאמן בסטודיו סי צמרות: "אני מתאמנת בשביל הכיף שלי ועבור בריאות הגוף והנפש. סניף צמרות אהוב עליי במיוחד, צוות ומנהלת הסניף מיה תמיד נעימות ומשרות אווירה משפחתית וחמה. המדריכות האהובות עליי: מיכל ממן, שרונה אסייג ואורית רווה – כל שיעור שלהן ממלא אותי באנרגיה ואהבה וזה פשוט כיף להגיע להתאמן :). משך השנים הרבות בו אני מתאמנת בסטודיו סי, מעיד על ההצלחה של המקום ועל המומחיות של סטודיו סי בחיטוב ועיצוב גוף האישה".

עדי מתאמנת פעמיים בשבוע, ומגיעה בעיקר לאימון מחזורי ומשלבת גם חיטוב ועיצוב. היא מעידה על עצמה כי אמנם והיא מתאמנת יחסית מעט, רק פעמיים בשבוע, היא מרגישה כי אימון של 90 דקות בשבוע מעניק לה הנאה רבה וממלא אותה במצברים חדשים לכל השבוע האינטנסיבי שמצפה לה עקב עבודתה. "האימונים נותנים לי שמחה וכוח להמשיך את היום והשבוע, אני מרגישה טוב יותר עם עצמי.
סטודיו סי מאפשר לאימהות ונשים שאורח חייהן עמוס במטלות ועבודות במהלך היומיום, רגע של שקט ונחת, להתחבר לעצמך, למחשבות ולגוף שלך. 45 דקות ביום בו את משקיעה בעצמך בלבד! אל תוותרי על החלומות שלך! האמיני בכוח שלך לעשות את השינוי ופרגני לעצמך" :)

אוגוסט 30, 2017 אין תגובות