מירית אהרוני: "אני לא מפסיקה לקבל מחמאות ולסטודיו סי יש חלק גדול בכך!"

מירית אהרוני: "אני לא מפסיקה לקבל מחמאות ולסטודיו סי יש חלק גדול בכך!"

נעים להכיר: שמי מירית אהרוני, בת 28, מורה למתמטיקה ומחנכת כיתה ד'. אני מתגוררת בחולון, גרושה ואם לשני בנים בני חמש וחצי ושלוש.
במהלך השירות הלאומי שלי עבדתי עם ילדים מאתגרים והתאהבתי בעבודה ובסיפוק הרב שחשתי בה. בעקבות זאת, החלטתי להירשם בתום השירות ללימודי תואר ראשון בחינוך מיוחד וכבר בגיל 22 התחלתי ללמד. השנה אני מתחילה את השנה השביעית שלי בהוראה, ונהנית מכל רגע. אני קמה בכל בוקר עם אהבה ענקית לכיתה שלי. זה אושר גדול.
בשבוע שעבר ציינתי 11 שנה לאימונים שלי בסטודיו סי. התחלתי להתעמל בסטודיו בגיל 17 הודות לאמא שלי, ברכה אהרוני, שהיתה מנויה בעבר בסטודיו סי והחליטה להעביר לי את המנוי שלה בתקווה שאתמיד באימונים. עד אז הייתי מנויה למכון כושר, אבל לא התמדתי בפעילות. מאז, אני מתאמנת בקביעות בסטודיו סי וגם אמא שלי שבה להתאמן אחרי כמה שנים של הפסקה. כיום אנו מתאמנות ביחד וזה כיף גדול.
בסטודיו סי למדתי מהן התמדה ונחישות. לפני כמה שנים התגוררתי בדרום, במושב ליד אשקלון, ולא היה בקרבתי סניף של סטודיו סי. נהגתי לנסוע 40 דקות לרחובות או אפילו לסניף בבאר שבע ולהתאמן פעמיים ואף שלוש בשבוע. יש משהו בסטודיו סי שגורם לי לא להפסיק להתאמן. בין אם כשגשום בחורף או חם בקיץ, בין אם אני צריכה לארגן בייביסיטר לילדים כדי להתאמן ואפילו אם אני בסוף שבוע בצפון – לא משנה מה, אני אמצא סניף קרוב של סטודיו סי ואתאמן. האימונים הם חלק ממני.
כיום אני מתאמנת בסטודיו סי בחולון, פעמיים-שלוש בשבוע, בשיעורי חיטוב ועיצוב. מכיוון שהתאמנתי בכמה סניפים בחלוף השנים, יש לא מעט מדריכות שנכנסו לי ללב ובמקביל ידעו לחטב את הגוף שלי הכי טוב שיש. בסניף רחובות הייתה מדריכה בשם הילה והיא הייתה נהדרת. בסניף חולון אין לי מדריכה קבועה. אני מגיעה בכל פעם למישהי אחרת, אבל יש שתי מדריכות, לימור חן פזית בצלאל, שמאוד התחברתי אליהן והן עיצבו אותי בתחילת דרכי בסטודיו סי. פזית היא דוגמה למדריכה שמעוררת בי השראה מכיוון שקודם כל היא אם לארבעה, ויחד עם זאת – מצליחה לשלב בין ספורט לאורח חיים בריא. זה מדהים בעיניי. נוסף על כך, צורת החשיבה שלה מאוד מעניינת והדבר ניכר במהלך האימונים – פשוט תענוג.
סניף חולון הוא מאוד חמים וביתי, ובאופן כללי סטודיו סי הוא כמו הבית השני שלי. הקשר שלי עם האחמ"שיות והמדריכות מאוד טוב וזה כל כך כיף להגיע להתאמן בסניף כזה. סטודיו סי הוא מקום המפלט שלי. הוא מעניק לי שקט ואיזון אחרי יום עבודה בבית הספר וגם ולאחר מכן, כשאני נמצאת עם הבנים שלי.
הסטודיו מחזק אותי גופנית, אני מרגישה כל כך חזקה אחרי האימון וגם הראש שלי מתנקה ממחשבות. זה כל כך שונה מחדר כושר מכיוון ששם הגברים מסתכלים עלייך ובוחנים אותך, ובסטודיו סי כולן נשים ולכולן יש מטרה אחת בלבד – להתאמן. יתרה מזאת, אני כל הזמן מקבלת מחמאות על כך שאני לא נראית בת 28. כשאני מספרת לאנשים שאני גם אמא, הם לא מאמינים לי. לסטודיו סי יש חלק גדול בכך – בזכות המדריכות המעולות, השירות, התרגילים שמותאמים לגוף הנשי והעובדה שהסטודיו פונה לנשים בלבד. אפילו כשהייתי בהיריון עם הבן הבכור שלי, המיילדת אמרה לי שרואים שאני מתעמלת ועובדת על שרירי קרקעית האגן.

האני מאמין שלי הוא כי מחשבה יוצרת מציאות. האמינו שאתן יכולות לעשות הכל. אם רק תחשבו על מה שאתן רוצות להשיג ואפילו תדמיינו את זה קורה – זה יגיע.

אוגוסט 22, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה מירית אהרוני: "אני לא מפסיקה לקבל מחמאות ולסטודיו סי יש חלק גדול בכך!"

להשארת תגובה