מירה סאלם: התמדה היא שם המשחק!

מירה סאלם: התמדה היא שם המשחק!

שמי מירה סאלם (54), נשואה ואמא לשני ילדים בני: 29 ו-27. בעלת עסק משפחתי בעיר חולון, חנות משקאות חריפים Wine and Dine.

לפני 28 שנים מירה נרשמה לסטודיו סי במטרה לחזור לכושר לאחר לידת בתה וחיפשה מקום בקרבת ביתה בחולון. "התלהבתי מאוד מסטודיו סי שהם מעניקים שירות בייביסיטר, דבר האפשר לי להתאמן לאחר הלידה בלי דאגות". מירה מספרה שהיא מתאמנת ארבע פעמים בשבוע לפחות, וכי סטודיו סי הפך להיות חלק משגרת חייה. "אני מתמידה ומגיעה לאימונים כבר מהיום הראשון בו התחלתי להתאמן בסטודיו סי חולון. לרוב אני מתאמנת בבקרים, שיעורי חיטוב ועיצוב של שתי המדריכות המלוות אותי שנים: פזית בצלאל ושרון אליעזר. שתיהן מדהימות, נותנות יחס אישי ללקוחות ובייחוד לאלו עם בעיות בריאותיות, כמוני, הן דואגות לתת תרגיל חלופי".

לפני ארבע שנים, מירה נאלצה לעבור ניתוח גב קשה והצליחה לחזור לעמוד על הרגליים בזכות האימונים והיחס האישי והמיוחד של שרון במהלך האימונים. "שרון שומרת עליי, בודקת ומאירה את תשומת ליבי על התרגילים! רמת מקצועיותה בשיעורים מאוד גבוהה ועל כן אני מעריכה ומוקירה לה תודה. לא ניתן לראות זאת במקומות אחרים. הסניף שלנו בחולון הוא כמו בית! אני מגיעה לשיעורים בבקרים בכיף ובהנאה בזכות קבלת פנים חמה מהבנות בקבלה, שהפכו להיות חברותי. גם מנהלת הסניף- ורד ברון, שאר המדריכות והלקוחות משרות אווירה נעימה וחמימה לפני ואחרי השיעור".

מירה טוענת כי כל אישה יכולה להשתלב בסטודיו סי, מפאת השעות הנוחות ומגוון האימונים השונים. יתרה מכך, השירות והיחס שונה משאר המקומות ולדעתה סטודיו סי חולון הינו סניף איכותי ונהדר. "האני מאמין שלי היא התמדה! גם בימים בהם עובר עליך יום קשה וארוך או סתם אין לך כוח- בואי לאימון כי ההרגשה אחרי היא הרגשה נהדרת! אל תוותרו לעצמכן ותעשו את המאמץ J . תדעי לשלב את הדברים בזמן ובנוחות שלך, השילוב בין חיי היומיום לבין הספורט וההתמדה, לבוא לאימון ולשמוע את הטיפים של המדריכה וללמוד על גוף האישה הוא השילוב הנכון לאורח חיים בריא! הכי חשוב היא ההתמדה כי גם בתקופת החגים, תאכלי ואח"כ תשרפי את הקלוריות באימון. לפעמים ישנן נשים שהיו בסטודיו סי ולא חזרו, הן "נשברו". המלצתי אל הנשים שיקראו את הבלוג הוא אל תישברי! מתרגלים להתמדה ובייחוד כשאת רואה תוצאות אין תחושה יותר כיפית מזו! היום ארבע שנים אחרי הניתוח גב, אני עומדת על הרגליים בזכות ההתמדה והאימונים. הגוף לא שכח!

 

אוקטובר 18, 2017 אין תגובות