מיכל פורת קורן: "סטודיו סי מבחינתי זה עיצוב וחיטוב הגוף הנשי"

מיכל פורת קורן: "סטודיו סי מבחינתי זה עיצוב וחיטוב הגוף הנשי"

נעים להכיר: שמי מיכל פורת קורן, אני בת 55, נשואה ואם לבן 24. במקצועי אני רכזת סיעוד בכירה במתן-חן סיעוד, אני עוסקת בסיעוד קשישים בקהילה מזה 30 שנה. אני מודעת לחשיבות הפעילות הגופנית הקבועה ליציבה, לחיזוק השרירים, לשיווי המשקל ולצפיפות העצם – במיוחד בגיל המבוגר. כאשר אני פוגשת נשים בנות 80-95 שעדיין עוסקות בפעילות גופנית, אני מתמוגגת מהנחישות.
כשאישה דואגת במהלך חייה להתעמל, אפשר לראות תוצאות בגיל המבוגר, ביציבה, בשיווי משקל, בקלות ההליכה ועוד- לכן אני מאוד מאמינה בשיטה של סטודיו סי.
אני התחלתי להתאמן בסטודיו סי ברמת גן לפני 21 שנה. נהגתי להגיע עם בני, אז בן שלוש, להניח מזרן נוסף לצדי והמדריכות שיתפו פעולה ואפשרו לבני לחקות אותנו בתרגילים. הייתה תקופה שבה שימשתי מדגימה בשיעורי הקורס למתחילות של סטודיו סי.

סטודיו סי מבחינתי זה עיצוב וחיטוב הגוף הנשי. אני בת 55 ואוהבת את הגזרה שלי היום, יותר מאשר בגיל 20. יש משהו בשיטה של סטודיו סי שמאפשר לכל מדריכה לתת את הגוון האישי שלה. זה מקסים בעיניי. המדריכות מצליחות להיות שונות זו מזו, למרות השיטה האחידה, להפתיע עם תרגילים חדשים גם אחרי 21 שנה, ותמיד עם חיוך ואנרגיה טובה.
אני מתאמנת 3-2 בשבוע. לרב בשיעורי עיצוב חיטוב, ואיזון הגוף. סניף ר"ג הוא סניף הבית, לעיתים אני נודדת לסניף גבעתיים, (יצא לי גם בסניף מגדל המאה ובסניף רמת אביב). זה יתרון נוסף- זמינות הסניפים.
המדריכות החביבות עליי בר"ג הן ענת בן דור, אורלי אלחי, יעל לוי ודבורי. כל המדריכות בסניף מעולות, אך אלה חביבות עליי במיוחד. האווירה בסטודיו סי משפחתית וכיפית.

בהכשרתי אני גם תזונאית. האני מאמין שלי הוא שיש לשלב בין תזונה בריאה ופעילות גופנית של סטודיו סי – זה שילוב מנצח!

***מיכל במקצועה עובדת כרכזת סיעוד בכירה במתן-חן סיעוד. בימים אלה היא מחפשת נשים שרוצות עבודה עם סיפוק וישמחו להתמודד עם האתגר – לשמח ולטפל בקשישה.
בין אם את אם לילדים קטנים, אישה בפנסיה או כל רוצה פעילות ששכרה בצידה (בשעות הבוקר או אחה"צ), את מוזמנת ליצור קשר עם מיכל בטלפון נייד שמספרו 052-8710920.

נובמבר 15, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה מיכל פורת קורן: "סטודיו סי מבחינתי זה עיצוב וחיטוב הגוף הנשי"

להשארת תגובה