מיכל חזון: "סטודיו סי נתן לי את הכוח להתחיל מחדש"

מיכל חזון: "סטודיו סי נתן לי את הכוח להתחיל מחדש"

נעים להכיר: שמי מיכל חזון, בת 56 מפתח תקווה, אם לשתי בנות, סופרת זוכת פרס על מפעל חיים, תסריטאית ומשוררת.
ביצירותיי הידועות: קלטות הילדים "פים פם פה" ו-"דיג דיג דוג", ספרים כמו הרומן "בית הסודות", סדרת הילדים שירלי שמש, ועוד. במסגרת עבודתי יצרתי גם סדרות מקוריות רבות לילדים ונוער.
הכתיבה היא חלק בלתי נפרד מהעשייה היומית שלי, ומחיי בכלל. אני כותבת מהרגע שנגעתי בעיפרון. בגיל 4, כשלא ידעתי לכתוב, נהגתי לצייר לולאות על דפים ולהקריא מתוך הדף סיפור לכל מי שהיה מוכן להקשיב. השיר הראשון שלי התפרסם בעיתון "הארץ שלנו" כשהייתי בכיתה ב' ובגיל 13 וחצי זכיתי בתחרות כתיבת שירים.
לפני שנה וחצי התאלמנתי מבעלי השני שחלה בסרטן. המוות שלו היה מפתיע. הוא כבר החלים מהסרטן ואז המחלה חזרה. הייתה בינינו אהבה ענקית, ממש כמו בסרטים. נהגנו לבלות רבות ביחד, לסעוד ארוחות ערב ושבת, לצפות בטלוויזיה ולשמוח ולצחוק ביחד. מרגע שהוא הלך לעולמו, חשתי עצב רב ומצבי הנפשי היה רעוע. היה לי קשה להיות לבד בערבים, וגם הכתיבה, שמהווה עבורי סוג של מפלט, כבר לא הספיקה כדי לנחם. אז החלטתי להירשם לסטודיו סי ומצבי הנפשי השתפר, בין השאר כי בערבים אני כבר לא לבד.
אני מתאמנת בסניף סטודיו סי רוטשילד – פתח תקווה, שמשמש עבורי בית. תחושת הלבד שליוותה אותי מאז מות בעלי ירדה משמעותית הודות לצוות הנשים בסניף, ובהן המנהלת יעל, והמדריכות רבקה וציפי : שכל אחת מהן טובה ומיוחדת.
ללא סטודיו סי, אין לי מושג כיצד הייתי מתחילה מחדש. זו התרופה שלי, שעזרה לי להתמודד עם הכאב.
שגרת האימונים שלי בסטודיו סי כוללת שלושה אימונים בשבוע. אני אוהבת במיוחד את שיעורי הזומבה של המדריכות רעות, אביטל ורויטל, שמרוממים את רוחי ומעלים חיוך על פניי, ואת שיעורי החיטוב והעיצוב של המדריכות יפעת ומאיה. בכלל, מגוון האימונים שיש בסטודיו סי מאפשר לכל אחת למצוא את האימון שמתאים לה. אני מרגישה בבית ונהנית מתחושת ביטחון, קבלה וחום.
בשורה התחתונה: השיטה של סטודיו סי מבינה נשים ויודעת מה אנחנו צריכות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אפריל 23, 2018 אין תגובות