לביאה שיינפלד:  סטודיו סי לאיזון הגוף והנפש!

לביאה שיינפלד: סטודיו סי לאיזון הגוף והנפש!

שמי לביאה שיינפלד (39) נשואה ואמא ל- 5 ילדים בגילאי: 13, 11, 8, 5 ותינוקת בת 13 חודשים. לביאה מתגוררת בבני ברק ובעלת קליניקה בעיר בתחום התזונה הנטורופתית. "נטורופתיה היא גישה המאמינה בדרך הטבעי. כלומר לא רק אורח חיים ותזונה אלא גם צורת החשיבה שלנו היא כזאת. תחום הנטורופתיה רחב מאוד ולכן איני עוסקת בכל, אלא רק בתחומים אליהם אני מתחברת כמו: תזונה ופסיכולוגיה". לביאה עוסקת בתחום הנטורופתיה מזה שנתיים ובמקביל ממשיכה את לימודיה במכללת שלם.
לביאה מנויה לסטודיו סי גבעת שמואל כ- 4 שנים. "סטודיו סי עבורי זה איזון הגוף והנפש!" כך מספרת. "אני מתאמנת לא כי אני חייבת לעשות זאת אלא בשביל עצמי להרגשה טובה, מלבד הירידה במשקל- הגוף גם מתחזק ומתחטב וזה בונוס על הבונוס הקיים!. יחד עם זאת, צוות סניף גבעת שמואל אדיב ומקסים! אין ביכולתי לתאר את הרגשתי כשאני מגיעה לאימון ורואה את חיוכה של האחמ"שית רונית שוחט בקבלה. כלקוחה, זה עושה טוב. המדריכות, אילור אגמון, המגיעה לשיעורים עם המון אנרגיות חיוביות, ובעלת חיוך כובש! וגם דבורי כהן, שתמיד משתדלת להקשיב ולספק את רצונותינו. היא זורמת אתנו. כיף לראות כי יש מי שמקשיב לך. במהלך השבוע אני מתאמנת ארבע פעמים, בייחוד בשעות הבוקר, אימונים כפולים של חיטוב עיצוב בשילוב אימוני אירובי כמו היט או אימון מחזורי. אני אוהבת ללכת ברגל מביתי בבני ברק לסטודיו סי בגבעת שמואל, כי זה עוזר לי לחשוב חיובי לפני האימון, ולהתחיל את היום בראש שקט". לביאה מספרת, כי בחודשים הראשונים לאחר הלידה, היא הגיעה להתאמן והשאירה את ביתה לבייביסטריות בסטודיו.  "לאחר הלידה, כאמא, ישנו קושי להיפרד מהתינוקת לזמן רב אך הרגשתי בטוחה לעשות זאת בזמן האימון, כיוון שידעתי שאני משאירה אותה בידיים טובות" :)

"סטודיו סי גבעת שמואל הינו סניף אינטימי וקטן, ולמרות טווחי הגילאים, קיים קשר מאוד מיוחד בין המתאמנות בסניף. אף פתחנו קבוצת ווטסאפ של כל מתאמנות סטודיו סי גבעת שמואל, כדי שנוכל לשמור על קשר אחת עם השנייה, במידה ומישהי איננה מגיעה לשיעורים אנחנו מבררות ומדברות איתה. ישנה דאגה אחת לשנייה. פעם בחודש אנו קובעות מפגש מחוץ לסטודיו סי.
אני ממליצה לכל אחת מכן להתאמן פעמיים בשבוע, ולהרחיב לאימון כפול – אתן תחוו את מה שאני חשה לאחר כל אימון: זה ממלא אותי באנרגיות להמשך עשייה במהלך היום בתפקידי בקליניקה ובתור אמא לחמישה ילדים זה הופך את היום שלי לעוד יותר טוב. בנוסף טיפ תזונתי לפני אימון- אכלי פרי לקבלת אנרגיות לאימון" :)

דצמבר 27, 2017 אין תגובות