לאה אהרון:  "תיהני מהחיים, בחרי לעשות מה שעושה לך טוב!"

לאה אהרון: "תיהני מהחיים, בחרי לעשות מה שעושה לך טוב!"

שמי לאה אהרון (58), מתגוררת ברמת ישי, נשואה ואמא לשלושה ילדים וסבתא ל- 5 נכדים (הנכד השישי בדרך :) ). שתי בנותיי, עדי ועינב, ואני בעלות עסק עצמאי בשם "ליצ'י"- חנות לבגדים ותכשיטים של מיטב מעצבים ומותגים מהארץ ומחו"ל. החנות ממוקמת בקניון "סטריט מול" רמת ישי, לא רחוק מסטודיו סי בעיר בו אני מתאמנת. "העסק קיים 18 שנה! תחילה בתי עדי ואני היינו פעילות בעסק ולאחר מכן בתי עינב הצטרפה גם כן. החנות הייתה ממוקמת בחוצות אלונים במשך 14 שנה, ולפני ארבע שנים עברנו לקניון "סטריט מול" ברמת ישי . זה כיף לראות כי מרעיון קטן צמחנו להיות עסק משפחתי מצליח. אני מאוד נהנית לעבוד עמן, אנחנו מאוד קרובות וזה תענוג גדול. העבודה בנינו מחולקת בצורה שווה, חשוב לנו להיות קשובות לצרכים אחת של השנייה".

לאה התחילה להתאמן לראשונה בסטודיו סי לפני כ- 28 שנה!! לאחר שנים רבות בהם הייתה עושה אירובי בבית מול הטלוויזיה. "בסטודיו סי לא רק שחיזקתי את השרירים וחיטבתי את הגוף, גם הרגשתי סוף סוף כמו שתמיד רציתי להרגיש: קלילה, משוחררת וגבוהה. היום אני פשוט נהנית מכל רגע שבו אני מסתכלת במראה". בגיל 30, לאה הייתה מנויה בסטודיו סי חיפה לשעבר ברחוב יפה נוף ולאחר 10 שנים בהם הייתה גרה ביקנעם, היא ובעלה עברו לרמת ישי. "תחילה לא היה סטודיו סי ברמת ישי והייתי מתאמנת בחדר כושר באזור, אך כאשר סטודיו סי פתחו כאן סניף – מיד נרשמתי! אני משתדלת להתאמן 4 פעמים בשבוע, בעיקר אימונים כפולים של חיטוב ועיצוב בשילוב אימון אירובי כמו: אימון מחזורי, עיצוב דינאמי, הייט. אני אוהבת לגוון בין השיעורים וכך גם עם המדריכות. אני הולכת לשיעורים של לירון הדר, מירב שגב, גל קוטב הן כולן מדריכות מעולות! אני מתאמנת בשעות שונות, תלוי מתי אני קמה בבוקר, אני מתאימה את השיעורים אליי" :) .

"סטודיו סי בשבילי זה הרבה יותר מגוף חטוב ומחמאות. זו שעה שלמה שבה אני לא צריכה להתרכז בשום דבר חוץ מאשר בעצמי. סטודיו סי מעצב את הגוף, נותן לי הרגשה טובה, האימונים הפכו להיות חלק משגרת החיים שלי, אם אני נוסעת או סיבה אחרת שלא מאפשרת לי להתאמן- קשה לי לא להגיע, האימונים הם חלק בלתי נפרד מסדר היום שלי. ברגע שאני מרגישה טוב עם עצמי זה משפיע על ההרגשה הכללית, לכן חשוב לי להתאמן ולשמור על תזונה נכונה. אני מאמינה כי גיל זה רק תירוץ! אפשר לעשות ספורט בכל גיל – הכל בראש!"

"המלצתי לנשים שיקראו את הבלוג הוא לבוא לסטודיו סי, ליהנות מהחיים, לבחור לעשות מה שטוב לכן, הכל בידינו! הקשיבו לגוף שלכן זה מאוד חשוב".

פרסומת לסניף יפה נוף
(לאה אהרון, לפני 18 שנה מככבת בפרסומת לסטודיו סי עבור סניף חיפה לשעבר יפה נוף)

לצפייה בעמוד של "ליצ'י" בגדים ותכשיטים, לחצי כאן

 

דצמבר 10, 2017 אין תגובות