"האימונים בקבוצות בסטודיו סי מגבירים את המוטיבציה להתאמן"

נעים להכיר: שמי ירדן , אני בת 31, בעלת תואר ראשון באדריכלות נוף ותואר שני בבינוי ערים, ושותפה ועמיתה במשרד אדריכלי נוף. במסגרת עבודתי אני אחראית על תכנון פרויקטים של מגורים ושכונות גדולות. העבודה מאוד כיפית ואני נהנית ממנה.
אני מתאמנת בסטודיו סי בהוד השרון זה ארבע שנים. אף על פי שהעבודה שלי מאוד אינטנסיבית, אני מקפידה להגיע לאימונים פעמיים בשבוע – בעיקר לשיעורי הייט וחיטוב ועיצוב.
יש לא מעט מדריכות בסניף שנכנסו ללב שלי, ובהן ירדן כשבתחילת המנוי העבירה את קורס המתחילות וכעת מנהלת את הסניף ביד רמה. אהבתי מאוד גם את המדריכה מור. כיום יש את נועה, שהיא מדהימה לא פחות.
לפני חצי שנה התחלתי תהליך אצל הדיאטנית בסניף סטודיו סי. אני ממש ממליצה על כך. ירדתי שבעה ק"ג ואני דואגת לשמור על ההישג. הדיאטה מאוד עזרה לי להיות מודעת למה אני אוכלת. למדתי איך לאכול נכון יותר.

יתרון נוסף של סטודיו סי הוא שהאימונים בו מתקיימים בקבוצות. לדעתי, זה אחד הדברים שכל כך טובים בשיטה של הסטודיו. אני מגיעה תמיד לאימון עם חברה קבועה, שהכרתי בסטודיו סי. במהלך השנים הפכנו לקבוצת נשים שמתאמנות ביחד. יש לנו קבוצת ווטסאפ, שבאמצעותה אנחנו שומרות על קשר גם בזמן שאנחנו לא מתאמנות בסטודיו סי. זה עוזר לשמור על מוטיבציה גבוהה ועל הרצון להתאמן. אלו דברים שכנראה לא אמצא בחדר כושר רגיל, כי שם את מתאמנת לבד. ההוויי של הקבוצה מאוד טוב לי, וזה עובד נהדר!

סטודיו סי מתאים בעיקר למי שצריכה את ההוויי הקבוצתי. לצד זאת, כל מתאמנת עדיין זוכה לקבל יחס אישי – הן מצוות הסניף והן מהמדריכה במהלך השיעורים השונים.

הטיפ שלי לחיים: מחשבה מייצרת מציאות..

דצמבר 5, 2018 אין תגובות