חני דינור: "סטודיו סי עזר לי  להתמיד באימונים וליהנות"

חני דינור: "סטודיו סי עזר לי להתמיד באימונים וליהנות"

צילום: חיה גולד

נעים להכיר: שמי חני דינור, זמרת – יוצרת ומוזיקאית וגם פסיכולוגית חינוכית בהכשרתי. נשואה ואם לשני ילדים. מגיל צעיר היוותה המוזיקה חלק מרכזי בחיי. נולדתי להופיע ולשיר בפני קהל וזה מרגיש לי הכי טבעי שיש.
בגיל 9 התחלתי בלימודי נגינה בפסנתר קלאסי בקונסרבטוריון העירוני ובמהלך הלימודים זכיתי במקום הראשון בתחרות כישרונות צעירים. את דרכי המוזיקלית המשכתי גם בצה"ל כזמרת בלהקה צבאית.      לאחר שהשתחררתי, נרשמתי ללימודי פסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ולאחר התמחות בתחום הוסמכתי כמומחית בפסיכולוגיה חינוכית.
במקביל לעבודתי כפסיכולוגית חינוכית המשכתי ליצור ולשיר. מוזיקה אף פעם לא הייתה עבורי בגדר תחביב בלבד. בשנים האחרונות אף התחלתי לצמצם את עבודתי כפסיכולוגית ולתת יותר נפח לתחום המוזיקה.
מאז שפרשתי באופן פורמלי מהעיסוק בפסיכולוגיה והתמקדתי במוזיקה חלפה שנה. עם זאת, אי אפשר לברוח באמת מהעיסוק בפסיכולוגיה – תמיד אהיה לרשות אלו הפונים אליי להתייעצות .
לפני שנתיים הושק האלבום החמישי שלי. האלבום השישי כבר בדרך ויושק ב-8 באוקטובר. האלבום כולו מורכב מטקסטים של משוררים בהלחנתי. שירה שלא כמו פזמון אינה מיועדת מלכתחילה להלחנה כי אינה כתובה בחריזה ובמשקל קבוע ולפיכך מדובר מבחינתי בז'אנר מאתגר במיוחד ואף זכיתי בפרס של אגודת הסופרים והמשוררים על קידום השפה העברית באמצעות הלחנת שירי משוררים.

בסטודיו סי אני מנויה כארבע שנים. בעבר ניסיתי פעילויות ספורטיביות אחרות, אבל מודה שדי סבלתי ולא ממש הצלחתי להתמיד. אני לא מאלו שמתמכרות לספורט, אך יש משהו בסטודיו סי שהצליח לגרום לי להתמיד בשיעורים ואף ליהנות. השיעורים מאתגרים אותי מאוד כל פעם מחדש, גם כי הם מגוונים וגם כי תמיד אפשר לבצע את התרגול באופן יותר ויותר מדויק ככל שאוספים ניסיון ומתחזקים. כך שתמיד מעניין ותמיד יש לאן להתקדם. השיפור ניכר בגוף, בכושר, בסיבולת לב ריאה וכאחת שמופיעה על הבמה ושהקול שהוא הכלי שלה, אני גם צריכה להישמע טוב וגם להיראות טוב  ולסטודיו סי יש מקום חשוב בהשגת המטרות.
האימונים בסטודיו סי גם משפיעים מאוד מנטלית, מכיוון שברגע שאת מצליחה להתמיד ולהצליח להתגבר על מכשול, יש לכך השפעה חיובית גם על מצב הרוח וגם על הדימוי העצמי והעוצמה שלך.
את האימונים שלי אני עושה בסטודיו סי בכפר סבא כשלוש פעמים בשבוע. אני מאוד אוהבת את שיעורי החיטוב והעיצוב, הפילאטיס, האיזון ושיעור המתיחות. המדריכות מדהימות ומאוד מקצועיות. יש להן את הידע והן מכירות את הגוף הנשי ואת היכולות שלו. כיף להרגיש שאת בידיים מקצועיות וטובות.
שלוש המדריכות שאני אוהבת במיוחד הן נורית להמן רותן, יהודית ארליכמן ודנה צפניה. כל אחת מיוחדת באופי שלה, באישיות ובאיכות שהיא מעניקה למתאמנות בשיעורים. גם מנהלת הסניף דגנית מבצעת את תפקידה ביד רמה. היא קשובה לכל עניין ובקשה וזה מעניק תחושה של בית. אני מרגישה חלק מהמקום – וזו הרגשה נעימה מאוד.
אחד הדברים היפים בסטודיו סי הוא שיש מגוון של מתאמנות בגילאים שונים. גם האווירה הנשית באימונים תורמת לתחושת ה "ביחד" ולהרגשה משחררת מכל הסחות הדעת הלא ענייניות. אני פוגשת בסניף נשים מבוגרות שמנויות לסטודיו סי למעלה מ-20 שנה והן נראות מעולה !  ובכלל – אני מאוד מאמינה בספורט מותאם מגדר שנותן מענה מדויק.

רוצות לצפות בהופעות הקרובות של חני?

  • 24.09.2018, יום שני, 21:30, המופע "לעוף כמו ציפור מברזיל לישראל וחזרה"
    קוד הנחה לחברות סטודיו סי: 252018, לפרטים ולרכישת כרטיסים: https://stories.pashbar.co.il/show.php?id=6002
  • 08.10.2018, יום שני, 21:00, צוותא ת"א, השקת האלבום החדש "שבטיא",
    לפרטים ולרכישת כרטיסים: https://bit.ly/2sLgoJY
ספטמבר 2, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה חני דינור: "סטודיו סי עזר לי להתמיד באימונים וליהנות"

להשארת תגובה