חני בלייכר: "קיבלתי את הגוף שלי חזרה- רק בריא יותר! "

חני בלייכר: "קיבלתי את הגוף שלי חזרה- רק בריא יותר! "

ברצוני לשתף אתכן בחוויה מדהימה שעברתי בתכנית הדיאטה עם נורית רייכמן, דיאטנית קלינית בסטודיו סי רחובות. שמי חני בלייכר ובחיי השוטפים אני מאוד דינאמית, כל הזמן רצה בין פגישות ואוכלת המון בחוץ. אני אוהבת לאוכל ובמיוחד מתוקים. בעבר יכולתי לשבוע מכמויות רבות של שוקולד :). כל בוקר התחלתי את היום באנרגיה טובה באימון בסטודיו סי אך יחד עם זאת כל מאמצי לא עזרו לי לרדת במשקל ובמידות בבגדים. אני אחרי שלוש לידות צפופות ועליתי במשקל  15 ק"ג מיותרים, לכן במקום לרזות החלפתי את כל הקולקציה שלי בבגדים רחבים. יום אחד אמרתי לעצמי "עד כאן", אני רוצה לעשות שינוי, אני לא מקבלת את גופי במשקל הנוכחי שלו, אני מעוניינת לחזור למשקלי טרום הלידות! לאחר המלצותיהן של לקוחות בסניף, כך הגעתי לדיאטנית נורית רייכמן.

נורית עבדה עמי באופן מאוד מסודר, קראנו לתכנית דיאטה "דיאטה ללא דיאטה" כיוון שאיני מסוגלת לאכול כמו "רובוט" על פי תפריט מסודר, ולחשוב באופן תמידי מה מותר ומה אסור. זה מאוד מדכא ולא יעיל עבור האופי שלי וסדר יומי. נורית הגדירה מחדש את התזונה שלי, והנחתה אותי כיצד עליי לאכול נכון יותר. למשל-  אכילת מתוק פעם ביום לאחר השעה 16:00, להתחיל ולסיים את היום עם טוסט "מפנק" מלחם קל (דבר שאהוב עליי במיוחד). דבר נוסף וחשוב שלמדתי הוא שיש לאכול חלבונים בכל ארוחה או לפחות בין הארוחות. זה מצריך שינוי הרגלים אך עם הזמן מתרגלים. נורית כמובן המליצה לשלב את הדיאטה עם פעילות גופנית, דבר שאני עושה כל בוקר והוספתי הליכות בימים בהם אין אימון בבקרים. במהלך הדיאטה כתבתי יומן אכילה, העוזר לי לפקח על מה אני אוכלת ומקנה לי שליטה! בתור אחת שהמתוקים היו שולטים בה.. היום אני שולטת בהם ואוכלת מתוק באופן מבוקר יותר. עם הזמן גם המצב ההורמונלי שלי השתפר והמשקל החל לרדת לאט אבל בקצב קבוע.

לסיום, אני כל כך גאה בעצמי! מתוך 14 ק"ג שירדו, 10 ק"ג מהם לפחות הם של שומן! הצלחתי להפחית משמעותית את אחוזי השומן בגוף מבלי לפגוע במסת השריר! היום לאחר שתי סדנאות דיאטה, בטווח של 8 חודשים, אני נמצאת במשקל היעד שלי, הגעתי למטרה שהצבתי – ללבוש מחדש את בגדי הקודמים! איני יכולה לתאר את הגאווה שלי בעצמי!  אני מקבלת מחמאות מכל כיוון בכל יום. אני מרגישה טוב עם עצמי ובעיני הסובבים אותי, וחסכתי כסף רב על רכישת בגדים חדשים כיוון שהרווחתי את הגוף שלי בחזרה, רק בריא יותר עם הרגלי אכילה טובים שאני יכולה להתמיד בהם מבלי להרגיש שחסר לי דבר.

תודה לך נורית ובכלל לסטודיו סי

נובמבר 15, 2017 אין תגובות