הילה ירושלמי: " כמו בחיים כך גם בסטודיו סי- את לומדת לחיות בתנועה "

הילה ירושלמי: " כמו בחיים כך גם בסטודיו סי- את לומדת לחיות בתנועה "

שמי הילה ירושלמי (36), נשואה ואמא לשלושה ילדים: נועה, יואב ובניה. אני עובדת בעיריית רמלה כמנהלת יחידת ההתנדבות העירונית, כמו כן מתגוררת גם בעיר.
להיות אישה זה לחיות בתנועה, מתמדת. גם אם אין ברירה, חשק או שלא בא לי.. את חייבת להתגבר כלביאה, לקום, להתפלל, לארגן, לכבס, לקפל, לסדר, להכין כריכים, לפזר את הילדים בבוקר למסגרות ואחה"צ לחוגים, לאסוף אותם, לעזור בשיעורים, לבשל, להאכיל, לקלח, לשחק, לקרוא סיפור ועוד סיפור וכמובן גם ללמוד לשחרר. כמו בחיים כך גם בסטודיו סי: את לומדת לחיות בתנועה. לכווץ, להרפות, לקחת נשימה לעצמך, להניע אותך ו… לשחרר.

במשך 15 שנה שסטודיו סי הוא חלק ממני, מנשמתי וממשפחתי. סטודיו סי גרם לי להניע את גופי ואת עצמי לדעת, להתמכר לתחושה הזו ולהתמיד. 15 שנה שאני חיה על הציר- התחלתי כרווקה, המשכתי כנשואה, את שלושת הריונותיי מצאתי בין אימון לאימון בסטודיו סי (כן כן :) ) ובתמצית מצאתי משפחה מכילה, מבינה וכידוע משפחה לא מחליפים.
שיטות האימון הממוקדות מותאמות לגוף ולנפש הנשית וגורמות לך פשוט לרצות עוד. כילדה וכנערה תמיד אהבתי ספורט, ריקוד ותנועה. היום כאישה ואמא הבנתי שזה מה שמחייה אותי. סטודיו סי גרם לי לספור שישה שבועות מהלידה ואפשר לי לא לשכוח את עצמי במהלך ההריונות, בין הלידות, באימהות ובקריירה. הוא פיקס אותי וחידד לי את התובנות שאישה טובה זאת אישה שטוב לה. שאמא טובה זאת אמא שטוב לה. שמעגל נשים הוא המעגל הכי עוטף וכיף שיש לצמוח ולהתחדש, בלי קליפות ושלחיות בתנועה זו דרך חיים מיטיבה ומנצחת. מצאתי כאן נשים, חברות ומדריכות כמו: קרן לביא ופזית בצלאל. שתי נשים מעוררות השראה שחיות כל הזמן בתנועה, כמוני, וממנפות את התנועה לאנרגיה חיונית לעצמן ולסביבה שלהן. כי ככה זה: טוב תמיד מוליד טוב והכי טוב זה משפחה.

נובמבר 22, 2017 4 תגובות

4 תגובות לכתבה הילה ירושלמי: " כמו בחיים כך גם בסטודיו סי- את לומדת לחיות בתנועה "

  • להשארת תגובה