דבי ללא הפסקה

דבי ללא הפסקה

היא בת 61, אם לשלושה וסבתא לשלושה, כלכלנית ומתנדבת במועצת העיר רעננה * הכירו את דבי סלוצקי, שבבחירות הקרובות תתמודד זו הפעם השלישית על מקום במועצה * למרות הלו"ז העמוס שלה, דבי לא מוותרת על אימונים בסניף סטודיו סי בעיר: "כיף לי להגיע לאימונים"

נעים להכיר: שמי דבי סלוצקי. אני בת 61, מתגוררת ברעננה, נשואה, אם לשלושה וסבתא לשלושה. במסגרת הבחירות לרשויות המקומיות אתמודד, זו הפעם השלישית, על מקום במועצת העיר ברשימת מרצ. במקביל לעבודתי במועצה, אני משמשת כלכלנית לאדריכלים ומהנדסים ומכינה להם הצעות מחיר וחשבונות זה 24 שנה. ב-18 השנים האחרונות אני עצמאית בתחום.
מדוע החלטת להתמודד על מקום במועצת העיר?
"לפני כמה שנים עזרתי לשתי חברותיי בקמפיין שלהן במרצ למועצת העיר ולאחר מכן התחלתי לעבוד בסניף ברעננה. כיום אני מועמדת מספר 4 ברשימה של מרצ למועצת העיר".
כיצד הגיבה משפחתך להחלטתך להשתלב בעולם הפוליטי?
"זוהי הפעם השלישית שאני מתמודדת למועצה ובני משפחתי מפרגנים לי מאוד, עוזרים ומתנדבים בהכנות לבחירות המקומיות".
אם תיבחרי, אילו שינויים בעיר תרצי להוביל?
"במועצה בעיר מכהנים 19 חברי מועצה, שמתוכם שמונה נשים. מדובר בייצוג נשי מרשים. התפקיד הוא התנדבותי, ובכל זאת אנו מוצאות זמן למלא אותו לצד כל שאר העיסוקים הרבים שלנו שכוללים עבודה, משפחה, ספורט ועוד. חשוב לי להקדיש זמן לפעילות במועצת העיר למען איכות החיים של כולנו"
האני מאמין שלך?
"אני מאמינה בדמוקרטיה, במגע הבין-אישי בין חברי המועצה לבין תושבי העיר. מבחינתי זאת מהות הדמוקרטיה. לא מדובר בחבר כנסת כזה או אחר, אלא בחבר מועצה שהוא תושב העיר בדיוק כמו כל אחד אחר. את הנבחרים שלנו צריך להכיר לא באמצעות מילים או כתבה בעיתון, אלא באמצעות קשר ומגע יומיומי. אני כאן כדי לסייע לתושבים ולטפל בבעיות שיש להם. אני שואפת להיות בקשר ישיר עם התושבים, ולכן אני גם מוסרת את מספר הטלפון הנייד האישי שלי למי שמעוניין בכך. בהזדמנות זו, אני פונה גם לחברותיי בסטודיו סי בסניף רעננה שיפנו אליי בכל בעיה ואני אנסה לסייע. חשוב לי שתושבי רעננה ירגישו בנוח לפנות אליי".
לוח הזמנים העמוס של דבי במועצת העיר ובעבודתה השוטפת ככלכלנית, לא מפריע לה למצוא זמן גם לטובת אימונים בסניף סטודיו סי ברעננה.
"עבורי, האימונים בסטודיו סי מעולים", היא אומרת, "הסניף קרוב לבית שלי ויש מגוון רחב של שיעורים. אם אני לא מגיעה בזמן לשיעור בשעה מסוימת, יש שעות אחרות של שיעורים שאני יכולה להגיע אליהם. כך אני מצליחה להתמיד בספורט. מלבד זאת, מנהלת הסניף וצוות המדריכות והעובדות מקסימות. כיף לי להגיע לאימונים".

כנציגת התושבים במועצת העיר רעננה, דבי מזמינה את מי שרוצה לשוחח איתה בטלפון שמספרו 5606237 – 050.

אוקטובר 4, 2018 אין תגובות