גלית גל סמואל: "סטודיו סי הוא הזמן שלי לעצמי.."

גלית גל סמואל: "סטודיו סי הוא הזמן שלי לעצמי.."

שמי גלית גל סמואל, נשואה ואמא לשני ילדים בני: 9 ו-6, מתגוררת בתל אביב. בוגרת בית ברל בתרפיה באמנות, פסיכותרפיסטית בשיטת CBT. "שיטה זו מתמקדת בעיקר בבעיות חרדה, היפראקטיביות, דימוי עצמי נמוך, ויסות רגשי וקשיים חברתיים. קשיים אלה פוגעים באיכות החיים של הילד עצמו ובעקיפין גם בהתנהלות היומיומית של בני משפחתו. עיקר הטיפול שלי הוא בילדים ובני נוער הלומדים עדיין במסגרות החינוך, וניתן להבחין, שהקושי משליך גם על הפן הלימודי והחברתי בבית הספר. בעבודתי בבתי הספר, ניתנת לילדים האפשרות לתקשורת שונה ויחד עם זאת הם לומדים כלים להתמודדות עם הקשיים, כדי לשפר את איכות החיים שלהם".
גלית בעלת ניסיון של כ-10 שנים בטיפול בילדים ובהדרכות הורים. עובדת במשרד החינוך כתרפיסטית באמנות בשילוב פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית. "בתחילת השנה, החלטתי לפתוח קליניקה פרטית לטיפול בילדים ונוער. אני חושבת שטיפול מאפשר לאדם הסתכלות רחבה יותר על החיים, ומגמיש את דרכי חשיבתו. כל אדם אותו אני פוגשת מביא עמו עולם ייחודי, עם עוצמות משל עצמו. כל טיפול הוא תהליך בו שני עולמות נפגשים וצועדים יחד למטרה שהוגדרה מראש. כשאני חושבת על התהליך הטיפולי, תמיד מרגש אותי לחשוב שבכל נתינה קיימת קבלה כמו שאומר המשפט: שאתה נותן פרח אתה נשאר עם הריח ביד".

גלית מנויה לסטודיו סי מעל 15 שנה ומתאמנת בסטודיו סי גבעתיים. "החיים שלי מאוד אינטנסיביים, בין העבודה עם הילדים בקליניקה ובבתי הספר וכמובן בתור אמא לשני ילדים. סטודיו סי הוא למעשה הזמן שלי לעצמי. האימונים מאפשרים לי מצד אחד להתנתק מהכל ולהתרכז בעצמי, אך יחד עם זאת אני גם חושבת על המטופלים שלי. יש לי כלפיהם אחראיות רבה ויש לא מעט נושאים שדורשים מחשבה שנייה, ושלישית במטרה לדייק את הטיפול ולהתאימו למטופל בצורה מיטבית". גלית מתאמנת כשלוש פעמים בשבוע ואוהבת ללכת בעיקר לשיעורי איזון ("איזון מעניק לי שקט אמיתי מבפנים ומעצים מבחוץ"), חיטוב ועיצוב ופילאטיס. היא משבחת את צוות המדריכות בסניף ומתארת אותן כמקצועיות, קשובות מאוד למתאמנות, דבר הבא לידי ביטוי במעקב התמידי שלהן אחר ביצוע התרגילים בצורה מדויקת ונכונה, במידה ומישהי איננה מבצעת כראוי הן מתקנות אותה במידי :). בנוסף גלית משתפת על היכרותה עם מנהלת הסניף, איוונה רייכטמן, עוד מימי סטודיו סי בכיכר המדינה (בעבר) ושהיא מנהלת את הסניף ביד רמה!

"בזכות סטודיו סי עשיתי שינוי באורח החיים שלי. אימצתי לחיכי תזונה בריאה יותר, האימונים מכניסים אותי למודעות ולתזונה נכונה. הצלחתי לרדת במידות במכנסיים וזה פשוט כיף- שאת נראית טוב את גם מרגישה כך! זה סוג של מעגל חיובי שכזה :). לא אהבתי לעשות ספורט עוד מצעירותי ומאז שהתחלתי להתאמן בסטודיו סי התחלתי לאהוב את זה מאוד. אני גם מאמינה בשילוב של גוף ונפש: שהגוף שלך חזק – הנפש גם כן מתחזקת וההפך. אני יודעת שבזכות החוזק של הגוף שלי הצלחתי להתגבר על מכשולים נפשיים".

המלצתי לקוראות הבלוג היא שחלומות כן מתגשמים אם מאמינים בהם מבפנים. צריך לבחור באומץ ואז כשזה נכון הדברים מסתדרים. שאת חפצה במשהו ואת מאמינה בעצמך וביכולות שלך, באמונה אמיתית ושלמה – את תעשי את הכל כדי שזה יקרה וזה יקרה! :).

אנו מאחלות הצלחה רבה לגלית עם הקליניקה החדשה. לפרטים נוספים על הטיפולים המוענקים בקליניקה ברמת חן, ניתן ליצור עם גלית קשר: נייד- 052-3759835, אימייל- Gsgalit69@gmail.com

צילום: אירית עמית

פברואר 5, 2018 תגובה אחת

תגובה אחת לכתבה גלית גל סמואל: "סטודיו סי הוא הזמן שלי לעצמי.."

  • להשארת תגובה