אתי בן אפרים, מתאמנת בסטודיו סי 25 שנה!

אתי בן אפרים, מתאמנת בסטודיו סי 25 שנה!

כמה זמן את מתאמנת בסטודיו סי ובאיזה סניף?
"אני מתאמנת בסניף קריית השרון בנתניה קרוב ל-25 שנים".

 מהו האימון האהוב עלייך ולמה? מה את אוהבת בסטודיו סי?
"האימונים האהובים עליי הם: חיטוב ואימון מחזורי. אני מרגישה ששילוב של שניהם "עושה" את העבודה ונותן את התוצאות הרצויות מבחינתי.
חשוב לי לציין: הנני מדגימה בקורסים ממש מתחילת ה"רומן" שלי עם סטודיו סי. עד היום אני משמשת כמדגימה בקורס הבסיסי.

מה שאני אוהבת בסטודיו במיוחד: היחס האישי שאני זוכה לו, תחושת "הבית השני" (מקפידה להתאמן יום יום למעט שבת), מתאמנת גם באימונים כפולים ונהנית מהמדריכות שלקחו חלק באירועים המשפחתיים שלי. אם חלילה לא אגיע, יתקשרו ויבדקו מה קורה איתי כי זה בעצם חריג. ממש דואגים לשלומי".

האם תוכלי לתת טיפ לחיים בריאים יותר?
"לעשות ספורט באופן קבוע ועקבי. הספורט הפך לחלק מאורח החיים שלי כבר מזמן. "אני צריכה" לא קיים, הספורט הפך למובנה בסדר היום. כמו שאני מתעוררת בבוקר ומצחצחת שיניים, אלך להתאמן.
כל התכנון היומי נעשה סביב זה. אני מתעמלת בבקרים ולאחר מכן ממשיכה בעבודה. יש תקופות שאני עובדת סביב השעון ולמרות הכל בבוקר אתאמן. אני עובדת באוניברסיטה הפתוחה כרכזת אדמיניסטרטיבית ולא מזמן סיימתי בהצטיינות את התואר הראשון (במאי האחרון), גם זה לא עצר אותי".

כיצד את משלבת את האימונים עם הלחץ היום-יומי?
"בראש ובראשונה אתחיל את הבוקר בהתעמלות ולאחר מכן יגיע כל השאר, אני לא מוותרת בשום אופן. הבוקר ברמת העבודה יתחיל רק לאחר ההתעמלות בסביבות 10:00- 11:00, לא אדחה את האימון לערב או לשעות המאוחרות".

מהו השינוי הכי גדול שעשית מאז שהצטרפת לסטודיו סי? מהו ההישג הכי גדול שלך?
"המראה שלי השתנה, אני מקבלת הרבה מאוד מחמאות מאנשים זרים, כולם חושבים שמשלח היד שלי הוא בהוראת הספורט כי הגוף בנוי לתפארת. היציבה השתפרה, התחטבתי וירדתי משקל.
אורח החיים השתנה לאחד בריא יותר ומצב הרוח השתפר מאוד.
אני פשוט "זורמת" עם השיטה ומשמשת מודל להרבה מאוד נשים".

דצמבר 1, 2015 2 תגובות

2 תגובות לכתבה אתי בן אפרים, מתאמנת בסטודיו סי 25 שנה!

  • להשארת תגובה