אנט מלול: החלטתי לעשות דברים בשביל עצמי

אנט מלול: החלטתי לעשות דברים בשביל עצמי

שמי אנט (63), אלמנה ואמא לחמישה, מתגוררת במגדל העמק. לפני חצי שנה, יצאתי לגמלאות מתפקידי כמזכירת ראש העיר של מגדל העמק. זו הייתה עבודה קשה, מלאת אחריות ועבודה מסביב לשעון. החלטתי שהגיע הזמן שלי לעשות דברים בשביל עצמי, שלא הצלחתי לעשות כאשר עבדתי, ולכן החלטתי להצטרף לסטודיו סי. תמיד זכרתי את סטודיו סי כמקום מבטיח בו אוכל לראות תוצאות.
היום, לאחר תשעה חודשים בהם אני מנויה לסטודיו סי רמת ישי, אני שמחה על הבחירה שלי כי אני עושה את מה שאני אוהבת!

אנט מתאמנת כל יום בשבוע, למעט ימי שלישי ושבת, בסטודיו סי רמת ישי ומקפידה להגיע לשיעורים כפולים של עיצוב חיטוב ואימון מחזורי. "היום פעם ראשונה נכנסתי לאימון היט, חששתי מעט ולא ידעתי מה לעשות, אך בתום השיעור אמרתי לעצמי "וואו" אם יש רצון- הכל אפשרי". אנט מספרת על השיעורים של לירון הדר ודנלה סקיקני כהן: "אני מאוד מרוצה משתיהן, הן מעבירות שיעורים בצורה מקצועית ואנרגטית. אם אני לא מבצעת את התרגיל נכון, הן מיד דואגות לתקן אותי ותמיד עם חיוך על הפנים". בנוסף, אנט משבחת את סטודיו סי רמת ישי. "אני התחברתי למתאמנות, לצוות וזה מרגיש כמו משפחה! זה עושה לי כיף, אני באה עם סיפוק והנאה".

עם הצטרפותה של אנט לסטודיו סי, היא נרשמה לשירותי הדיאטה אצל הדיאטנית קלינית, טל חן. "תחילה נרשמתי ל- 12 מפגשים, בהם טל בנתה עבורי תפריט מיוחד, הסבירה לי לגבי סידן בגוף, מזונות שאני אוכלת ועוד. בסיום כל המפגשים החלטתי להירשם לעוד. אחת לשבוע אנחנו נפגשות, במהלכן טל בודקת את המשקל, היקפים ואחוזי השומן בגוף. עם זאת, אנחנו מדברות כיצד להמשיך לשמור בהתאם לאותו שבוע. למשל, בט"ו בשבט דיברנו על פירות יבשים והערך הקלורי שלהם, בפסח דיברנו על המצות וכמה מותר לי לאכול וכו'. אני מקבלת ליווי צמוד גם בטלפון וגם בהודעות. הצלחתי לרדת 7 קילו בחצי שנה! אני מרגישה נהדר, ולא מפסיקה לקבל מחמאות".

הטיפ של אנט לקוראות הבלוג הוא להמשיך להתאמן ולהקפיד על שילוב הספורט עם הדיאטה לקבלת תוצאות :)

 

מאי 14, 2017 אין תגובות