אילה שני: "רואים את התוצאות לפני ואחרי סטודיו סי"

אילה שני: "רואים את התוצאות לפני ואחרי סטודיו סי"

שמי אילה שני (53), חיה עם בת זוגתי בגבעתיים ואמא לשלושה ילדים בגילאי: 21 ותאומים בני 15. אני עוסקת בשני תחומים: פסיכולוגית ומאמנת להתפתחות אישית, ו- רבה חילונית הומניסטית.
כלומר אני בעלת הידע והכלים לעזור לאנשים לחיות את חייהם באורח חיים יהודי וגם חילוני. למעלה מ- 12 שנה בהם אני עורכת טקסי חיים (כמו נישואים, בר ובת מצווה), קבלות שבת, טקסי חגים, פעילויות קהילתיות ועוד.

"בתור אדם שמקדם השקפת עולם ריבונית (האדם ריבון ושולט על חייו, ללא צורך בסמכות חיצונית כלשהי) והומניסטית (כזו המעמידה את איכות החיים האנושית במרכז מתוך ערכים כמו צדק ושוויון), אני עושה זאת גם דרך מקורות היהדות המגוונים וגם דרך עבודת האימון וההעצמה האישית, וכך בעצם אני משלבת ביניהם. למשל, כאשר אני עורכת טקס נישואים יהודי-חילוני, אני גם לומדת עם בני הזוג את מקורות הטקס ומשמעות הסמלים והמרכיבים שבו וגם מעודדת אותם ליצור יחד עימי את הביטוי האישי והזוגי שלהם בטקס דרך כתובה אישית ודברי אהבה אישיים".

אילה מתאמנת בסטודיו סי תשע שנים, בהם התחילה להתאמן בסטודיו סי רמת גן ובארבע שנים האחרונות היא מתאמנת בסטודיו סי גבעתיים, שלוש פעמים בשבוע לפחות  ומגיעה בעיקר לשיעורי החיטוב ועיצוב. "אני אוהבת את השיטה הקלאסית, אני מרגישה שזה עובד על כל הגוף! כשיש שיעורים עם משקולות אני אוהבת להתאמן עם המשקל הכבד, כדי שהאימון יהיה עוצמתי יותר. אני רואה את ההבדלים של לפני ואחרי סטודיו סי, יש תוצאות!"

אילה משבחת את צוות סטודיו סי גבעתיים ואת מנהלת הסניף, איוונה רייכטמן. "אני מרוצה מכל המדריכות בסניף! כולן מעולות. איוונה מקסימה ואכפתית מאוד. היא מכירה את כולן באופן אישי, ותמיד מתעניינת לשלומנו. הסניף הוא אינטימי ומשפחתי והאווירה מאוד נעימה. במהלך השיעורים מורגש היחס אישי, ללא קשר למספר המתאמנות בשיעור".

"השיטה של סטודיו סי עובדת! מכל המובנים: לוח האימונים רב וישנם הרבה מאד אימוני בוקר וערב, מגוון סוגי האימונים רחב, והנ"ל מאפשר להתמיד, ומכיוון שסטודיו סי הוא לנשים בלבד זה הופך את האימונים לחופשיים יותר".

יוני 18, 2017 תגובה אחת

תגובה אחת לכתבה אילה שני: "רואים את התוצאות לפני ואחרי סטודיו סי"

  • להשארת תגובה