אורית ארנון: "בסטודיו סי אני רואה את התוצאות שלהן ייחלתי"

אורית ארנון: "בסטודיו סי אני רואה את התוצאות שלהן ייחלתי"

נעים להכיר: שמי אורית ארנון, אני בת 40, מתגוררת בהרצליה, נשואה ואם לשלושה ילדים.

במסגרת עבודתי אני צלמת מקצועית לאדריכלים. אני מצלמת עבורם פרויקטים שעיצבו, בעיקר בתים, והצילומים משמשים אותם לצורכי פרסום ברשתות החברתיות, קידום באתר האינטרנט שלהם, לתיק העבודות ועוד.
מאז ומעולם התאמנתי. בעבר, הייתי מנויה במכון כושר והתאמנתי חמש פעמים בשבוע. התמדתי, אבל עדיין לא השגתי את התוצאות שרציתי ולא הייתי מרוצה.
המשכתי להתאמן בחדר כושר גם לאחר לידת בתי הראשונה. אבל לאחר הלידה השנייה, של בני, חברה סיפרה לי על סטודיו סי ועל שירותי הבייביסיטר שלהם – והחלטתי לנסות.
מאז חלפו יותר משש שנים, ואני פשוט מרוצה. התאהבתי ברגע בשיטה של סטודיו סי ובקונספט שמדובר בשיטה עבור הגוף הנשי וכי המתאמנות הן נשים בלבד.

אני מתאמנת בסניף הרצליה. מדהים לראות שלמרות שהפחתתי את מספר האימונים בשבוע לשניים, אני רואה את התוצאות שלהן ייחלתי. זאת הודות לשיטה הנשית, ליחס האישי מצוות הסניף ומהמדריכה בזמן האימון, ולכך שהמדריכה קשובה למתאמנות ונותנת להן תרגילים חלופיים במידת הצורך. זה כיף.
נדיר שאפספס את האימונים שלי. אבל אם במקרה לא הגעתי לשיעור, הצוות בסניף דואג להתקשר ולשאול לשלומי. אני אוהבת את היחס האישי, שבא לידי ביטוי גם במהלך השיעור הקבוצתי.

במקביל לשיעורים בסטודיו סי, אני משתמשת בשירות הדיאטה בסניף עם רונית וינשטיין. פתרנו ביחד הרבה בעיות בריאותיות שהיו לי, כמו כאבי בטן.
העבודה שלי בצילום היא פיזית ושוחקת, אבל אני מרגישה שהאימונים בסטודיו סי מחזקים אותי ותורמים לי. אני משלבת גם ריצה פעמיים בשבוע ויוגה פעמיים בשבוע.

מכיוון שלוח הזמנים שלי בעבודה משתנה כל הזמן, מתי שיש אפשרות – אני הולכת לאימון. כל המדריכות מעולות. היתרון של סטודיו סי הוא מגוון השעות שבהן יש שיעורים, כך שאני יכולה להתאמן ללא הגבלה במהלך היום.

המלצתי לקוראות הבלוג: הקשיבו לגוף שלכן ואתגרו את עצמכן במידה הנכונה.

דצמבר 26, 2018 אין תגובות

אין תגובות לכתבה אורית ארנון: "בסטודיו סי אני רואה את התוצאות שלהן ייחלתי"

להשארת תגובה