אביבה בראל: " אני מגיעה ל- C שלי כל יום מחדש – ואת ? "

אביבה בראל: " אני מגיעה ל- C שלי כל יום מחדש – ואת ? "

שאלה שאני אוהבת לשאול נשים וכל אחת לוקחת את זה לכיוון שלה. ככה מספרת אביבה בראל, מתאמנת בסטודיו C יחסית טריה, אבל עם תוצאות נפלאות ומשמחות.
בכל גיל אנו חוות שינויים פיזיולוגיים ומנטליים המוציאים אותנו לעיתים מאיזון. ישנם שינויים הנכפים עלינו וישנם כאלה שאנו יוזמות, העשור אחרון לימד אותי לא לחכות ליקום שיזיז אותי, אלא לקום לבדי ולהניע את עצמי לעבר המקומות בהם אני רוצה להיות, לייצר עוד אנרגיה בתנועה. בין אם זה במקום העבודה הנכון לי, מקום המגורים, מערכת יחסים זוגית ובכלל כל מערכת יחסים שלנו עם הסובבים אותנו, איפה שלא טוב לך, זוזי!

לפני 11 שנים, גיליתי "במקרה" גוש בשד, עפ"י תוצאות בדיקות הממוגרפיה והאולטרא סאונד לא נראו ממצאים, אבל כבר אז ידעתי וכנראה שזאת ההדרכה העליונה כיוונה אותי, להקשיב לגוף שלי, התעקשתי שאני מרגישה אותו, ואכן הביופסיה אישרה  שמדובר בגוש סרטני.  להיכנס למקום הזה של חולי ואיבוד שליטה על הגוף ולתת את האחריות למישהו אחר עלי, ניפצה ופירקה אותי לרסיסים. שם בדיוק בנקודה הזו, התחלתי לחבר מחדש את אביבה, לאהוב אותי במובן הנכון של אהבה עצמית . זכיתי לליווי מקצועי של אישה מדהימה שנתנה לי יד ועזרה לי להגיע למקומות חדשים. כל פעם מחדש אני לומדת להקשיב לעצמי!

סיימתי לימודי תואר והתמחות בחוג למגדר ונשים, במקביל נכנסתי לעולם הרוחני, עברתי תהליכי מודעות והתפתחות אישית, החלמה וסליחה ברובד הנשמתי, שחררתי אנשים מחיי, התגרשתי לאחר יותר משני עשורים של נישואים, זה נגמר יפה ועם המון כבוד הדדי, היום אנחנו חברים טובים. אימצתי לחיקי את הגישה החיובית והאופטימית שרואה טוב בכל אדם. לפני מספר שנים הרגשתי מיצוי ופרשתי ממקום העבודה שהיווה לי כבית שני (עסקתי בתפקיד ניהולי בארגון ציבורי מעולם הפילנתרופיה היהודית), זמן קצר לאחר מכן עזבתי גם את ירושלים.  כחלק מההתאקלמות שלי ושל בניי בהוד השרון  אליה עברנו (זכיתי בשלושה בנים מדהימים, דוד, יהונתן ודן שהם בעצמם מהווים עבורי מורי דרך ובכלה מאור שהיא כולה מתנה מהבריאה, גם היא נכנסה למשפחת סטודיו C) והפסקה יחסית ארוכה מאימוני הכושר, החלטתי לחזק שרירים אשר שכחתי את קיומם, על הדרך להרוויח חיטוב ועיצוב הקימורים, לזכור ולהיזכר ביכולותיו של הגוף מהעבר, ובעצם להרוויח גם אותי מחדש לא משנה בת כמה את, תמיד את יכולה להתחיל מחדש!

האמונה אומרת שהחיים מפגישים אותנו עם מורי דרך המדויקים לנו במסענו, בעת הנכונה עבורנו, הידיעה מאשרת שאכן זה כך!

הייתי מנויה במספר מועדוני כושר אך התוצאות שקיבלתי לא תאמו את הציפיות שלי והרגשתי שאני רוצה חווית אימון שונה. מעבר לכך לא היה את היחס האישי וזה פשוט הרגיש לי שזה לא הכושר הנכון עבורי. המצחיק הוא, שבדרכי היומיומית מופיעות פרסומות לסטודיו C ויום אחד, בזמן הנהיגה, ובעודי חושבת נעמדתי ברמזור מול פרסומת של הסטודיו, אמרתי לעצמי, "יאללה הנה סימן מהיקום, בואי תנסי אותם", ההחלטה הייתה מושלמת ובזמן הנכון!

בסטודיו סי הוד השרון מצאתי את האימון שמתאים לי, עם צוות סופר מקצועי ומהימן, מדריכות קשובות שנותנות את ה- 100 אחוז שלהן ולגמרי נמצאות בייעוד המופלא שלהן.  מלבד התוצאות הפיזיות אשר מוסיפות לי הרגשה טובה, ישנם תרגילים מצוינים לחיזוק ריצפת האגן, אשר בגילאים מסוימים הם אקוטיים. האימונים, גורמים לעליה משמעותית ברמת החיוניות והאנרגיה, גוף ונפש מאוזנים ויציבים, בחדות המחשבה, יציבות וזקיפות הגוף, עליה בביטחון והערך העצמי. אני מאוד אוהבת את אימוני הפילאטיס, עיצוב וחיטוב, אימון מתיחות, ומקפידה להגיע לשיעורים כפולים של קרן צור, שעבורי ועבור מתאמנות רבות אחרות, היא מהווה כקרן אור, היא יודעת לקרוא אותי במדויק, מבפנים, לחבר אותי לעצמי בחזרה. היא מקבלת במאור פנים ובאורך רוח כל מתאמנת חדשה כוותיקה, ומתאימה במקצועיות רבה לכל אחת את התנועות המדויקות לה, מתעניינת תמיד בשלום כולן, ומקדישה לכל אחת ואחת את התחושה שהיא באימון פרטי, גם אם האולם מלא, התחושה היא תמיד של יחס אישי. כאשר קרן אומרת לנו "תמיד אפשר להגיע לרחוב אחד אחרי",  היא בעצם מתכוונת ל: "תמתחי את הגבולות, הם לגמרי בראש שלך"! .

סטודיו סי עבורי ומתוך שיחות עם מתאמנות אחרות שכבר הפכו לחברות,  הוא לא רק  מרחב של אימונים, זה מקום של בית. האנרגיה האישית נשית שם מהווה כמו משפחה אחת גדולה, בניצוחה ביד רמה ומקצועית של מנהלת הסניף ירדן בן עמי המעוררת השראה בעצמה, ויד ימינה, אטי פרכטר הנפלאה שכמוה צריך עוד כמה, ביחד עם מדריכות מובילות ומדהימות שתמיד מסייעות כשצריך. סטודיו סי הוא מרחב מאפשר ומכיל ומה שיפה בו בעיניי, הוא שזה מתאים לכולן, בכל גיל. תמצאי כאן סבתא שלקחה בבוקר את הנכד לגן וקפצה למתוח עוד שריר, אמא טרייה שרק ילדה והתינוק שלה מטופל באהבה ובמסירות ע"י צוות הבייביסיטר של הסטודיו ומאפשר לה לחזק ולחדש כוחות, סטודנטית לפני מבחן שמגיעה להיטען באנרגיה, ונשים עצמאיות המאפשרות לעצמן לקחת פסק זמן ולהעניק לגוף שלהן בוסט של אנרגיה מתחדשת. עכשיו אני, עכשיו את!

בסטודיו סי קיימת תחושה אמיתית של ביחד של "CSTERHOO" !

מרץ 6, 2019 אין תגובות